Do dziewczyn!!

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Do dziewczyn!!

przez isabella_28 31 mar 2010, 21:44
Hej!Mam pytanie czy macie poty nocna przed miesiaczka i w trakcie jej trwania?Chyba to od hormonow lub tez od nerwicy co?
isabella_28

Re: Do dziewczyn!!

przez Kn24 31 mar 2010, 21:45
hej potow to moze nie ale mam takie uczucie goraca od srodka organizmu i to sa hormony :) choc czasem sie tez zastanawiam czy to nie nerwica ale zawsze prawie tak mialam wiec to chyba normalne:)
Nie ważne, ile razy się upadnie.
Ważne jest, ile razy się podniesiemy.
:)

przez isabella_28 31 mar 2010, 21:47
no ladnie na dodatek ,ze mam nerwice to chyba jeszcze przedwczesna menopauze hehe.Ja sie poce tydzien przed i w trakcie i tak juz 3 mc.Cos sie pozmienialo.Biore tabletki dla kobiet ziolowe dla zlagodzenia,ale na efekt trzeba czekac.Oszaleje kiedys...
isabella_28

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Joaśka 31 mar 2010, 21:54
To zdecydowanie hormony, nawet moja endokrynolog mi tak powiedziała. :P Też tak mam, niestety, strasznie mnie wkurza i męczy właśnie to uczucie gorąca od środka przed i w czasie okresu, pocenie się, w ogóle jestem wtedy jak zdechły śledź. :roll:
Joaśka

przez magdalenabmw 31 mar 2010, 21:55
Nie mam tak. A ile masz lat Izabelo że już podejrzewasz menopauzę?
Poty nocne mogą być objawem np nadczynności tarczycy i innych schorzeń, dlatego nie można tego bagatelizować.
magdalenabmw

przez isabella_28 31 mar 2010, 22:09
z ta menopauza to przesadzilam:)Mam 28 lat.Co do schorzen to doskonale wiem bo juz naczytalam sie o tym.Na przyklad to jeden z drugorzednch objawow nowotworu,takze nie chce sie juz nakrecac.Tarczyce mam OK.
isabella_28

przez Kn24 31 mar 2010, 22:32
i sie nie nakrecaj to jest normalne skoro ja to mam i Ty i jeszcze pare innych osob :)

przez dominika19 31 mar 2010, 22:58
ja też wkręciłam sobie że mam menopauzę bo mam uderzenia gorąca do głowy gdy miewam ataki i silne nerwy. Na szczęscie mama wybiła mi tę abstrakcje z głowy bo mam dopiero 19 lat ;) Teraz gorąc zamienił się na ostry zawrót głowy taki że na nogach ustać nie mogę,są jak z waty.

przez greenbook 01 kwi 2010, 15:53
Nocne poty i czasami tez dzienne to u mnie objaw nerwicy. Menopauzy mieć nie mogę bo mam dopiero 23 lata.
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli:*

przez magdalenabmw 01 kwi 2010, 15:56
Nie chcę nikogo martwić ale ostatnio oglądałam w 'Rozmowach w Toku' wypowiedzi dziewczyn, które zaliczyły menopauzę nie mając jeszcze 20stki, jedna 14 latka była :zonk:

Radziłabym Wam zrobić badania hormonalne, i poradzić się lekarza, bez jaj.
No chyba że macie pewność że to nerwica.
magdalenabmw

przez Kn24 01 kwi 2010, 21:10
tez to ogladalam ale to sa takie poszczegolne przypadki :) u mnie to co najwyzej moze byc spowodowane przez tarczyce ale menopauzy na pewno nie mam w koncu niedawno urodzilam dziecko :) menopauza w takich mlodym wieku to juz naprawde przypadki wybiorcze ale faktycznie sie zdarzaja.

przez *Wiola* 01 kwi 2010, 22:33
A ja się podepnę:)

Słuchajcie obsyfiło mnie ostatnio tak , jakbym miała 16 lat:( Chociaż wtedy to akurat nie miałam żadnego trądziku. Biorę teraz nawet mniej leków niż kiedyś. Kurcze zastanawiam się czy też jakieś hormony mi się nie rozregulowały. Uderzenia gorąca mam ale takie jakby mi twarz rumieniec oblewał, ostatnio zauważyłam ,że zdarza się jak się już położę do łóżka. Macie problemy z cerą?
Moderator

przez wovacuum 01 kwi 2010, 22:45
wiola173, to hormony i jeszcze raz hormony.;jestem wlasnie po badaniach bo zachowywalam sie jakis czas temu jak podlotek z...menopauzà 8)
doktorek przepisal mi taki lek nazywa siè bio-femin,nie wiem jaki jest polski odpowiednik tego leku ale mi pomaga:zero pocenia siè,pryszczy i nnych duperel..fakt mialam po tym leku odczyn alergiczny ale ustàpil.No i te uderzenia goràca byly mèczàce.ale mam niedoczynnosc tarczycy o ktorej dowiedzialam siè niedawno wièc najlepiej zrobic sobie badania.. :D
wovacuum

przez *Wiola* 01 kwi 2010, 23:26
wovacuum
No to chyba tak będzie trzeba:(. Chociaż w życiu nie brałam jeszcze żadnych leków hormonalnych. Myślisz ,że badania hormonów tarczycy i jakie jeszcze?
Moderator

Sortuj wg