Czarna rozpacz!

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Czarna rozpacz!

przez kolba 30 mar 2010, 16:35
Witam, dawno mnie nie był, pisałam kiedyś namiętnie w dziale hipochondrii, nawet udało mi się z nią uporać, aczkolwiek zaś szukam pomocy, jestem na skraju wyczerpania, nie mam już sił nawet tego opisywać, sama nie wiem co mi dolega i perspektywa udania się do lekarza bardzo mnie przeraża, bo cóż ja mam powiedzieć jak na dzień dzisiejszy nie radzę sobie z niczym, nie mogę na siebie patrzeć, wydaje mi się, że jestem potwornie brzydka, że ludzie na mnie patrzą z obrzydzeniem, zaczęłam zadręczać się, że mąż chce mnie zotawić, a nawet jeśli nie zrobi tego teraz to pewnie zrobi to za parę lat, mam przeświadczenie, że nie zasługuję na niego, że jestem szpetna, głupia i do niczego, a przecież taka nie jest:( zaczęłam unikać znajomych, prawie nie wychodzę z domu, cały czas się boję, ale jakby tak na szybko powiedzieć czego, to nie wiem, poprostu mam ucisk w żołądku i cały czas się trzęsę ze strachu.
Mam dość, zaniedbuję obowiązki domowe, cały czas przepatrzę w lustro i widzę coraz brzydszą dziewczynę, a podobno mam powodzenie, tylko, że ja myslę, że ludzie z litości zwracają na mnie uwagę.
Boję się przyznać, ale mam mysli samobójcze, jestem już zapisana na wizytę do lakarza, tylko co z tego jak boję się na nią pójść.
Czy leki mi pomogą, żebym przestała się zastanawiać i myśleć o tych pierdołach, które zdoinowały mnie całkowicie.
Poradźcie coś, albo chociaż napiszcie cokolwiek, bo jestem zrozpaczona.

Re: Czarna rozpacz!

przez ona0 30 mar 2010, 17:03
Psychiatra do którego chodze powiedział mi że leki potrafia naprawde zdziałać cuda. Sama mam ze sobą ogromne problemy, leki biore od prawie miesiąca i dotychczas moge stwierdzic że jestem spokojniejsza i nie mam tylu głupich myśli w głowie. Poza tym bliska mi osoba miała nerwice w stopniu zaawansowanym wrecz krytycznym a obecnie cieszy się życiem jak każdy zdrowy człowiek a śladu po nerwicy nie ma. Mimo że lekarstwa to chemia ja widzę w nich nadzieje.

Re: Czarna rozpacz!

przez kolba 30 mar 2010, 17:15
Bardzo dziękuję, że napisałaś, wiesz ja do tego wszystkiego bardzo się boję, że przytyję po lekach, a już i tak mam skrzywione wyobrażenie o sobie, myślisz, że mogłabym wspomnieć lekarzowi o tym, aby przepisał leki,które znacząco nie wpływają na przybieranie na wadze?
Dzięki za nadzieję, ja brałam już dawno temu fluoksetynę i permazinum, pomogły na hipochondrię,nie wiem tylko czy na takie glupie i natrętne myśli leki pomogą, to zje....ane myslenie jest całym moim światem, więc zastanawiam się jak zacznę brać leki, to o czym ja będę myśleć - sami widzicie - jest masakra.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg