Swieta i jak zwykle problem

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Swieta i jak zwykle problem

przez betty_boo 03 kwi 2010, 16:25
nie zlinczuję cię, ja tez nienawidzę świąt i to co roku coraz bardziej.

teraz chyba nawet juz wiem dlaczego tak jest. w swieta okazuje się, jak puste jest moje zycie. wszyscy spotykają się z rodzinami i dziecmi, a ja nie mam dzieci.

mój mąż w ogóle na ten temat ze mną nie rozmawia, nie ma żadnego pomysłu na to albo nie chce mieć. wszystkie próby leczenia były wykonywane z mojej inicjatywy.

nawet jesli usiłuje z nim o tym rozmawiac to mówi że skaczę mu do oczu, robi mi wielką łaskę że na ten temat ze mną porozmawia.
zazwyczaj i tak to sa rozmowy bez rezultatów.

nie wiem co mam robic i czuje ze juz dłuzej tak nie wytrzymam. ale mozna uciekac przed rodzina, przed światem, przed świetami i przed kolejnymi noworodkami???

przez *Wiola* 03 kwi 2010, 16:34
Amon_Rah napisał(a):
ewaryst7 napisał(a):Ech.. Nie lubie swiąt.Nie lubie i juz.To całe migdalenie sie do siebie przyprawia mnie o mdłosci.I w ogóle nie mam nastroju swiątecznego.Cały czas mysle JAK się będę czuć??Ale wam życze wesołych..

Nic już nawet nie dopisuję specjalnego od siebie, bo słowo w słowo napisałbym dokładnie to samo. Wyręczyłaś mnie, ewaryst7
Nie no, dobra, coś jednak dodam:
rzyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyg

Ja niestety do tego klubu należę:(

Nenaja Żadnego linczu, niedawno sama tak robiłam, teraz jakoś mi przeszło, chyba się po prostu znów boję wypić.
Moderator

przez magdalenabmw 03 kwi 2010, 16:59
A ja święta same w sobie bardzo lubię, gdyby nie nerwica... :roll:
Ech, jutro wyjeżdżam...
magdalenabmw

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez dogomaniaczka 03 kwi 2010, 17:07
u większości rodzin święta są sztuczne niestety..ja ani się cieszę ani nie rozpaczam, jak trzeba to trzeba :(
dogomaniaczka

Sortuj wg