oddech...

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

oddech...

przez gregory21 29 mar 2010, 19:59
mam pytanie... chce poznac osoby ktore potrafily ni z tad ni z owad zaczac sprawdzac czy jeszcze oddychaja..czy slysza oddech..i czuly strach ze on sie zatrzyma...
..jak sobie poradziliscie z tym??
dzieki za odpowiedzi w stylu nie mozna przestac oddychac..ja to wiem..ale kiedy mi sie to zaczyna juz nie rozumie tego...pozdrwiam
gregory21

Re: oddech...

przez wovacuum 29 mar 2010, 21:15
gregory21, postaraj siè oddychac glèboko i bardzo spokojnie..ja tak siè ratowalam.nie oddychaj szybko bo siè bèdziesz hiperwentylowal,(ja tak mialam) zrelaksuj siè o ile twoj stan na to pozwala.I nie wkrècaj sobie,ze oddech siè zatrzyma.nie ma takiej opcji :D
wovacuum

przez gregory21 30 mar 2010, 11:13
wovacuum, dzieki staram sie z uspokojeniem oddechu juz mi jakos idzie... gorzej z mysla ze sie zatrzyma..albo z nasluchiwaniem czy wogole trwa...
gregory21

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ona0 30 mar 2010, 16:58
Właściwie codziennie nachodzą mnie myśli że zaraz może zatrzymać mi się oddech i mimo że próbuje wmówic sobie że jest to nierealne to mimo wszystko jest ciężko. Staram sie wtedy myślec o czymś innym, być blisko innych osób i stabilizować oddech. Dużo daje mi czytanie takich objawów u innych osób bo wtedy wiem że w przypadku nerwicy to normalne. Szczególnie jest to dla mnie trudne dlatego że bardzo często łapią mnie duszności, że tak powiem "zatyka mnie" ale psychiatra mówił że to nic innego jak podświadomość.

przez plugins 30 mar 2010, 17:04
Mój sposób to wysiłek oddycha się jeszcze gorzej wtedy ale po wysiłku jest łatwiej nabrać powietrza , dużo łatwiej ! sprawdziłem na sobie ! Z dusznościami od października 2006 roku . Pozdrawiam tych co ich zatyka.
ZASTANAWIAJĄC SIĘ NAD SENSEM SWOJEGO ŻYCIA , SAM FAKT ŻE JESZCZE ŻYJE NAJBARDZIEJ MNIE ZADZIWIA !

Sortuj wg