lepsze i złe dni

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

lepsze i złe dni

przez Kn24 24 mar 2010, 14:24
Ja się czasem zastanawiam czy to nerwica bo mam taki czas ze bardzo zle sie czuje i trwa to pare tygodni a czasem i miesiecy a potem jest jakby przerwa i przez jakis czas jest lepiej pomimo ze nie biore teraz zadnych lekow. Powiedzcie tez tak macie? czy to w ogole normalne w nerwicy?? bo sama sie nad tym zastanawiam. Choc u mnie jest pewne ze to nerwica bo jak przestaje jedno bolec to zaraz zaczyna drugie i tak w kolko. No i przede wszystkim ja ostatnio nie mam typowych lekow tylko objawy somatyczne ale pani psychiatra powiedziala mi ze nie trzeba miec lekow zeby miec nerwice . A ogolnie leki mnie lapia ale tylko jak ide spac i wybudza mnie to niestety...takze nerwica przerzucila sie u mnie na nocna pore.

[Dodane po edycji:]

nie ma to jak kazdy czyta ale nikt nic nie napisze...
Nie ważne, ile razy się upadnie.
Ważne jest, ile razy się podniesiemy.
:)

Re: lepsze i złe dni

przez ewaryst7 24 mar 2010, 16:37
Też tak mam.Najpierw tygodniami , miesiącami żle , potem kilka dni, lub tygodni względnej normalnosci.zależy to od wielu czynników.Od pory roku , pogody , cisnienia i Bóg wie czego jeszcze.

przez magdalenabmw 24 mar 2010, 16:38
Też tak mam. Mam atak średnio co 4 miesiące. A potem tydzień dochodzę do siebie i jest dobrze przez 4 miesiące a potem atak... No i nasilenie w przedwiośniu. Już od dawna to mi się sprawdza ;)
magdalenabmw

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez MARIAN1967 24 mar 2010, 21:46
Kn24, moja nerwica właśnie na tym polega, że występuje tylko ból lub ucisk ,czasem jedno z drugim.Jeśli chodzi o lęk to ciągle się zastanawiam co ma on wspólnego z nerwicą.Owszem ,może nasilać objawy,ale poza tym nie przeszkadza on mi normalnie żyć.Jeśli się czasem pojawi,to traktuję to jako normalność,żaden powód do wpadania w panikę.
О белые розы ,что с ними сделал снег и морозы ... Don't worry ,be happy ...Всё будет хорошо ...it's a beautiful life .......

przez 2FACE 24 mar 2010, 21:49
Ja mam niestety GORSZE DNI cały czas....dokłądnie od 13 GRUDNIA......do dzisiaj może przez 5 minut czułem że jest już ok...jak oglądałem serial ( LOST ) i po skończonym odcinku stwierdziłem że nic mi nie jest....cudowne uczucie :)
CIĘŻKO JEST LEKKO ŻYĆ

przez wovacuum 24 mar 2010, 22:17
kazdy z nas miewa gorsze i lepsze dni :D nawet Ci bez nerwic,depresji itp.tez takowe miewajà.atakow nie mam pol roku,ale nie wiem co przyniesie jutro??wszystko tak szybko siè zmienia.Czasem tego nie ogarniam.
wovacuum

Sortuj wg