napiszcie poroszę co mi jest ???

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: napiszcie poroszę co mi jest ???

przez plugins 25 mar 2010, 20:08
Nie ma dla ciebie żadnego usprawiedliwienia za to co robisz !! Ja cię potępiam i w moim umyśle jesteś zwykłym łotrem który wyżywa się na bezbronnych . Wiem że dzieci są różne ale NIGDY NIE BIJ SWOJEGO DZIECKA !!! Poczytaj sobie o DDD dzieci dysfunkcyjnych domów . A może chcesz żeby twoje dziecko w przyszłości tak jak ja przechodziło traumę wspomnień bo miałem " nerwowych rodziców" tak to mam sobie wytłumaczyć ? Nie wychowuj dziecka w lęku mnie tak wychowano i wystarczy :( Pomyśl jak go boli twoje uderzenie ! Za każdym razem jak podnosisz rękę stajesz się dla niego obcym a nie ojcem , nie ufa ci !! Rodzina ma go chronić , to ma być Jego azyl bezpieczeństwa . Facet nie chciałbyś żeby twoje dziecko w przyszłości biło swoje dzieci prawda ! Ja mam w genach podnoszenie ręki , za każdym razem chce uderzyć mnie bito czemu mam nie bić swoich dzieci :. NIE ROBIĘ TEGO CHODŹ COŚ W ŚRODKU MI KARZE ALE NIE JESTEM GŁUPI !! ty też nie bądź !! Przytul swoje dziecko i powiedz mu jak bardzo go kochasz przeproś Go za to co zrobiłeś i pracuj nad odbudowaniem tego co już straciłeś . Dla mnie nie istniejesz jesteś chory idź się leczyć bo któregoś dnia zrobisz komuś większą krzywdę niż ta teraz !!
ZASTANAWIAJĄC SIĘ NAD SENSEM SWOJEGO ŻYCIA , SAM FAKT ŻE JESZCZE ŻYJE NAJBARDZIEJ MNIE ZADZIWIA !

Sortuj wg