Mój przypadek lęków- może ktoś poradzi?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Mój przypadek lęków- może ktoś poradzi?

przez Amber60 31 mar 2010, 10:55
Byłam dzisiaj u tego nieszczęsnego fryzjera. Byłam z córką, nawet zawiozła mnie samochodem i co?
I niestety nie udało się spokojnie tego przetrwać. W czasie strzyżenia 3 razy dostałam okropnego kolatania serca, ale tak wielkiego jakby mi ktoś 100 kilowy młot tam wstawił. Zaczęłam panikować, różne myśli mi przychodziły co zrobić, sama się uspakajałam żeby tylko przetrwać, bo sobie myślę wstyd powiedzieć przecież nagle że mi słabo. Zaczęłam równo oddychać, myśleć o różnych sprawach miłych.Jakoś to wytrzymałam, ale jak wróciłam do domu to tak się trzęśłam że aż się popłakałam. Teraz boli mnie cały lewy bok przez to kolatanie chyba. Przetrwałam ale czuję się strasznie psychicznie.

przez *Wiola* 31 mar 2010, 20:59
Amber

Doskonale wiem , co czujesz. Ale chcę Ci powiedzieć, żebyś nie unikała wyjść, mimo tych strasznych ataków. Bo jak zaczniesz się poddawać i unikać wychodzenia to się będzie tylko nasilało, wiem doskonale o czym mówię, bo zamknęłam się tak na 5 lat. Jeśli uda Ci się przemóc i wychodzić, za którymś razem będzie troszkę lepiej i lepiej. Jaabym Ci radziła wizytę u psychiatry i jakieś leki , które Cię doraźnie uspokoją i pomogą opanować lęk, bo im dłużej czekasz tym trudniej będzie to przełamać.
Moderator

przez wazniak 01 kwi 2010, 20:47
polecam cwiczenia, sam mam podobne stany i wiem, ze aby przelamac lek trzeba duzo cwiczyc - NIE PODDAWAC sie!.

na czym polegaja cwiczenia. wyznacz sobie czerwona strefe ktorej sie boisz i co dzien kilka razy wkraczaj na jej teren, chociaz na chwile. po pewnym czasie zauwazysz pewnego rodzaju oswojenie sie z tym miejscem.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg