Problem z praca

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Problem z praca

przez nbd24 20 mar 2010, 15:43
Dostalam prace, szukalam jej pol roku ponad... ale obawiam sie, ze przez moja nerwice mnie zwolnia. To praca w sklepoie, kontakt z ludzmi, czuje, ze oko mi drga i glowa..nie wiem czy to widac...dzisiaj przyjechalam do domu, a matka narabana, nienawidze jej, to przez samobojstwo ojca i jej pijanstwo jestem wrakiem czlowieka. mam ochote zniknac..

[Dodane po edycji:]

nbd24 napisał(a):Dostalam prace, szukalam jej pol roku ponad... ale obawiam sie, ze przez moja nerwice mnie zwolnia. To praca w sklepoie, kontakt z ludzmi, czuje, ze oko mi drga i glowa..nie wiem czy to widac...dzisiaj przyjechalam do domu, a matka narabana, nienawidze jej, to przez samobojstwo ojca i jej pijanstwo jestem wrakiem czlowieka. mam ochote zniknac..

nikt sie nie wypowiada, bo nikt z was nie ma tak przejabane w zyciu...hahahaha i kogo ma nie przeorosc moj probolem, nawet jak anonimowi sie boja hahahahahahahahahahahahaahhahahahahahahahahahahahahahah

[Dodane po edycji:]

jezu po tych 11 latach roznych zmian, nerwicy itp. powinnam sie chyba przyzwyczaic, jak myslicie?

Re: Problem z praca

przez Victorek 21 mar 2010, 02:23
nbd24, a ty ogólnie leczysz jakos swoje lęki? Byłas u jakiegoś specjalisty?
Ja też z pracą mam problem, np. wcześniej pracowałem fizycznie dopóki nie pojawiały się kolatania serca, bo od tego momentu, miałem problemy z dawaniem sobie rady, bo przez lęk jeszcze gorzej kołatało, pociłem się, dusiłem, co chwila uciekałem do kibla żeby się ogarnąć, odpadła też praca w sklepach w dużych marketach, odpadły staże w biurach, bo światło zimą wzmiacnialo derealizację i nic nie szło zrobić.
W każdym bądź razie, to tylko kolejne uniki, unikam takich prac gdzie czuje się koszmarnie ale to do niczego dobrego nie prowadzi, bo w końcu nigdzie nie zagrzejemy miejsca.
Rozumiem, że przeszłaś coś czego inny możliwe nie przeżyli, widziałaś coś czego być może inni nie musieli.
Ale w każdym bądź razie lęki to sa lęki, objawy to objawy i można próbowac je wyleczyć, próbowałas już?
Mnie głowa trzęsła się kiedyś często w szkolę na lekcji.
Jak by ktoś chciał pogadać, szczególnie o depersonalizacji jestem na GG
Możesz wcisnąć świnię we frak ale nie powstrzymasz chrumkania :)

Re: Problem z praca

przez ewaryst7 21 mar 2010, 09:53
Właśnie.Też zapytam czy się leczysz.Wcale nie musisz tak cierpieć..Myślę tez , że potrzebujesz psychoterapii.Rozumiem co czujesz.Mój ojciec też popełnił smobójstwo.Pozdrawiam cię.Napisz cos więcej.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg