Nerwica? ;(;(;(;(

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Nerwica? ;(;(;(;(

przez Pit111 17 mar 2010, 11:00
Witajcie! Mam 19 lat i podejrzewam ze mam nerwice ;( to sie zaczelo jakies 2 tygodnie temu, wstalem rano zjadlem sniadanie i wyszedlem zapisac sie na bezrobocie w pewnym momencie zaczelo mi sie robic slabo wiec wrocilem do domu i powiedzialem tacie ze zaraz chyba zemdleje albo umre.... jeszcze bardziej wpadlem w nerwy i mi sie to nasilalo i to zakichane kołatanie serca ;/ zjadlem validol i poszedlem do lekarza, zrobil mi ekg i nic nie wyszlo powiedzial ze to przez ten wiatr i zmiane pogody... teraz czuje takie mrowienie na czole ( uczucie grzywki ktorej nie mam) i na szyi z lewej strony jak bym mial napuchniete takie dziwne uczucie... towarzysza mi również zawroty głowy ale takie lekkie.
Jest jakis lek na to bez recepty? :) Magnez mi nawet pomaga ale nie do konca ;/
Proszę o pomoc.

aha i jeszcze dodam ze to sie zaczelo po imprezie na ktorej zaliczylem totalnego zgona przez głupote ;(;( i od tego momentu nie pale ale piwko lubię :)

Re: Nerwica? ;(;(;(;(

przez VasqueS 17 mar 2010, 11:04
Pit111, Pójdź do psychiatry, on powie co to jest i da leki.
Dobre leki są na receptę.
VasqueS

przez ewaryst7 17 mar 2010, 12:11
Zrezygnuj z piwka.Koniecznie.Spróbuj chociaż odstawić na pewien czas.Alkohol nasila lęki.Polecam też wizyte u psychiatry.Musisz rozpoczać leczenie nerwicy.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pit111 17 mar 2010, 12:54
ewaryst7 napisał(a):Zrezygnuj z piwka.Koniecznie.Spróbuj chociaż odstawić na pewien czas.Alkohol nasila lęki.Polecam też wizyte u psychiatry.Musisz rozpoczać leczenie nerwicy.

postaram się odstawić piwko na jakiś czas :-| a jak wygląda wizyta u psychiatry?

przez gregory21 17 mar 2010, 16:26
Pit111 napisał(a):
ewaryst7 napisał(a):Zrezygnuj z piwka.Koniecznie.Spróbuj chociaż odstawić na pewien czas.Alkohol nasila lęki.Polecam też wizyte u psychiatry.Musisz rozpoczać leczenie nerwicy.

postaram się odstawić piwko na jakiś czas :-| a jak wygląda wizyta u psychiatry?

to moze byc dluzej niz na jakis czas.. psych. zapyta Cie o to jak sie czujesz , o szczegoly z zycia.. naprawde spoko,tylko bez tej wizyty sie nie obedzie.. tylko on moze dobrac leki... srednio zaczynaja dzialac po 3 tyg zero alkoholu.. ale jesli to nerwica lękowa..to nie minie za miesiac..duzo pracy przed Toba pozdrawiam
gregory21

przez Pit111 17 mar 2010, 18:10
ehhh będzie ciężko ale mam nadzieje że sobie poradzę :) z papierosami daje radę już nie pale 3 tydzień a paliłem około 7 lat... ale z alko to inna sprawa ;) jeszcze teraz ponoć wiosna idzie to będzie ciężko na rybkach spędzić czas bez piwka ;( pozdrawiam. :roll: :roll: :roll: :mrgreen:

Sortuj wg