objawy nerwicy

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

objawy nerwicy

przez sazz68 07 mar 2010, 11:16
Witam, mam bole glowy ktore moga utrzymywac sie przez caly dzien, jeśli zajmuje się pracą fizyczną, jestem w ruchu ból ustaje jednak jak usiąde bol sie pojawia. Może to byc wina kręgosłupa(nie jest on w najlepszej kondycji)? Chociaż mam nerwice dosc długo to te bóle pojawiły się nie dawno. Poza tym słaby wzrok(z nim jest w porządku tylko jak wstaje wypoczęty potem jest źle). Gdy lekko zacisnę szczęki drgają mi. Tiki nerwowe :x .

Moje pytanie brzmi czy te objawy ktore wypisalem to standardowe objawy nerwicy i jak sobie z tym radzic. uścisk w głowie i słaby wzrok strasznie mi dokuczają(prawo jazdy :cry: ). Szczerze mowiac to boje sie ze juz nigdy nie bede normalny :? . Szczególnie niepokoją mnie te szczęki troche czytałem forum i nie widziałem zeby ktos sie na to skarzył.

Pozdrawiam i dzieki za wszelką pomoc.

[Dodane po edycji:]

dobra jestem pewien ze ból głowy i przymulony wzrok to efekt nerwicy, ale o drgajacych szczękach nic nie znalazłem, mozliwe ze po przejsciu paru atakow paniki się uszkodziłem?

jest jakis lek/sposob na ten wzrok i ucisk w glowie?
sazz68

Re: objawy nerwicy

przez MARIAN1967 07 mar 2010, 13:15
sazz68, byłeś u lekarza, robiłeś jakieś badania?
О белые розы ,что с ними сделал снег и морозы ... Don't worry ,be happy ...Всё будет хорошо ...it's a beautiful life .......

przez sazz68 07 mar 2010, 13:17
nie robiłem zadnych badan, u psychiatry byłem jeszcze przed tym wszystkim.
sazz68

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez MARIAN1967 07 mar 2010, 13:23
Było by dobrze znaleźć przyczyny twoich problemów i dlatego powinieneś udać się do lekarza , który skieruje Cię na odpowiednie badania. A ile masz lat?
О белые розы ,что с ними сделал снег и морозы ... Don't worry ,be happy ...Всё будет хорошо ...it's a beautiful life .......

przez sazz68 07 mar 2010, 13:24
w lipcu oczko
sazz68

przez paradoksy 07 mar 2010, 14:00
ucisk w głowie - niekoniecznie od kręgosłupa. gdzie konkretniej masz te bóle? to nie musi być objawem nerwicy. to może być migrena, ciśnienie, węzły - jest dużo możliwości

drgania szczęki/szczękościsk - mogą być objawami nerwicy

wzrok leci - też możliwy objaw nerwicy

ale zrób tak:

najpierw pójdź do lekarza pierwszego kontaktu, porób badania, powiedz co i gdzie Cie boli. My tu lekarzami nie jesteśmy ;)
to może byc nerwica, ale nie musi.
paradoksy

przez VasqueS 07 mar 2010, 14:01
sazz68 napisał(a):w lipcu oczko

Czyli ile ?
Według mnie te objawy to nie musi być nerwica, może coś niekoniecznie z psychiką ?
Zrób podstawowe badania.
Ostatnio edytowano 07 mar 2010, 14:06 przez VasqueS, łącznie edytowano 1 raz
Powód: oczko = 21
VasqueS

przez sazz68 07 mar 2010, 14:09
w lipcu będe miał 21 lat.

co do bólu głowy moze byc pulsujacy w okolicach skroni jednak od rana czuje ucisk na czole. migrena, cisnienie, wezly odpadaja, byłem u lekarza jestem zdrow jak ryba, raczej jestem pewien ze to nerwica, dodam jeszcze kołatanie serca(wsród ludzi), pocenie się rąk.

w sprawie tych bolow glowy i wzroku udam się do psychiatry, zna ktos dobrego z Częstochowy.

ps. dzieki za wszelkie zainteresowanie
sazz68

przez VasqueS 07 mar 2010, 14:14
sazz68, Pójdź do lekarza, możliwe że nerwica, ja takich objawów nie znałem wcześniej.
Nie masz za co dziękować, staram się pomóc. :)
VasqueS

Sortuj wg