Bierzcie leki!!! Wątek optymistyczny

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Bierzcie leki!!! Wątek optymistyczny

przez polakita 07 mar 2010, 17:38
a ja poszłam na basen, za twoją radą sewila ;) w piątek wieczorem, jednak przez noc nie mogłam spać a rano w sobotę miałam potężny zawrót głowy, w ogóle już traciłam kontakt ze światem... oczywiście nie wiem czy jedno ma z drugim coś wspólnego, z basenu na pewno nie zrezygnuję, zresztą jak dotąd nie rezugnuję z niczego w imię nerwicy , mam nadzieję że mi się nie będzie pogarszać... te pier**ne neuroprzekaźniki.... :(
polakita

przez zdesperowany1 07 mar 2010, 21:59
agusiaww

najgorsze jest ze jakis czas po odlozeniu wszystko moze wrocic, ale nie musi..U mnie zawsze wraca, a teraz z taka sila jak nigdy dotąd.

polakita

gdzie chodzisz na basen? :lol:
zdesperowany1

przez polakita 08 mar 2010, 10:46
zdesperowany1 napisał(a):polakitagdzie chodzisz na basen? :lol:

Mam kartę Multisport i chodzę na warszawiankę. Niestety mniejsze baseny mnie nie zadowalają.
Poza tym po sobocie jest już ok, stan moich neuroprzekaźników się ustabilizował, na razie trzymam się pionu ;)
polakita

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez zdesperowany1 08 mar 2010, 16:15
jezeli po jednej sobocie wszystko Ci sie ustabilizowalo to znaczy ze nic nie mialas zaburzonego.:)
zdesperowany1

przez pete_27 08 mar 2010, 20:06
Polakita ile wychodzi jednorazowe wejście na warszawiankę w skali miesiąca, mając taką kartę? Byłem tam kilka razy, płacąc za zwykły bilet, ale z tego co pamiętam było drogo.
pete_27

Sortuj wg