Macie takie coś ???

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Macie takie coś ???

przez Ciśnieniowiec 02 mar 2010, 01:38
Na początku mojej przygody z nerwicą, kiedy ciągle czytałem o chorobach i ich objawach doświadczyłem bólu chyba w każdej części ciała. A kiedy mnie nie bolało w danym miejscu myślałem ciągle o tym, czy mnie tam zaraz nie zaboli, no i zawsze ból powracał :smile:

przez christina122 02 mar 2010, 10:30
Ja też czasami tak mam, jak nic nie robię, nudzę się np. to myślę sobie kiedy mnie znowu zacznie kłuć w tej głowie, albo kiedy mnie znowu zacznie boleć ta głowa i tak myślę, myślę, odczuwam niepokój. A po paru minutach już coś tam w mojej głowie zaczyna się dziać.

Najczęściej wieczorem.

Ostatnio zastanawiam się coraz częściej, czy moja neurolog nie stwierdziła u mnie złej diagnozy.

przez polakita 02 mar 2010, 12:20
christina122 napisał(a):Ostatnio zastanawiam się coraz częściej, czy moja neurolog nie stwierdziła u mnie złej diagnozy.

Christina, to o czym piszesz jest typowe w nerwicy - lęk, wymyślanie sobie chorób. Gdybyś była chora neurologicznie to nie czułabyś lęku. To co masz to hipochondria - to bardzo typowe w nerwicy, miałam to samo. Tak jak ktoś napisał, guza w mózgu nie możesz czuć na skórze głowy bo go oddziela czaszka - gruba kość. Zgrubienia na głowie mamy bo tak jest zbudowana nasza głowa ;) podobno im więcej nierówności tym bardziej jesteśmy inteligentni ;)
Jak sama widzisz te objawy ci się nasilają gdy jesteś spięta, zdenerwowana, co jest jasne że to z nerwicy a nie z innych przyczyn. Więc walcz z nią nie z guzami ;)
polakita

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez maggieflakes 02 mar 2010, 15:08
jednym słowem niedobra nerwica, bardzo niedobra :smile: mnie też często coś boli, ale wiem, że to z nerwów

Sortuj wg