Lęk przed snem

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Lęk przed snem

przez zagubiona1 28 lut 2010, 01:48
witam, otóż mam pewien problem..Po prostu boje się zasnąć, boję się spać..Wydaje mi się, ze jak zasnę, to się już nigdy nie obudzę.... że umrę we śnie.. takie coś mam już od 2 mies..nigdy wcześniej nie miałam takich problemów..wiecie moze co to moze byc??... do lekarze z tym raczej nie pójde ehh ... :oops: :oops: :oops: .. może ma ktos z was coś podobnego??

Re: Lęk przed snem

przez bliksa 28 lut 2010, 02:08
zagubiona1, dlaczego nie chcesz z tym isc do lekarza?
Są takie chwile, w których człowiek przytuliłby się nawet do jeża.
Przyjaciel forum

przez Majster 28 lut 2010, 09:19
zagubiona1 napisał(a):..wiecie moze co to moze byc??... do lekarze z tym raczej nie pójde..
My moze i nie wiemy, ale lekarz wie. Pytanie Bliksy bardzo dobre: dlaczego nie chcesz isc z tym do fachowca? Ja mysle ze boisz sie ze wyjdzie przy okazji jeszcze cos, a niemal na 100% wyjdzie. Po co to odwlekac, czekac az sie nawarstwi?
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Nieperfekcyjna 06 mar 2010, 19:39
Gdy byłam mała, miałam krótki okres w swoim życiu, że bałam się zasnąć. Po prostu przerażał mnie fakt przechodzenia w inny stan. Szybko mi to przeszło, ale u dziecka takie jazdy są raczej normalne.
Nie zwlekaj z wizytą u psychologa. Jest pełno ludzi, którzy mają podobne problemy. Nie masz się czego wstydzić. Tu chodzi o Twoje życie, Twój komfort psychiczny. Ale jak chcesz się męczyć, to proszę bardzo. Twój wybór.
Majster napisał(a):Po co to odwlekac, czekac az sie nawarstwi?
Dokładnie. A Ty masz oprócz tego depresję, więc wiesz... Samo raczej nie przejdzie. Nie bądź głupia.
Nieperfekcyjna

przez mantenka 12 lip 2010, 22:37
witaj!Ja tez mam ten problem,boje sie ze sie nie obudze-zawsze pzred snem ustawiam sobie budzik zeby w razie co mnie obudzilo(mimo ze nie musze wstawac)najlepiej spac z kims w pomieszczeniu wtedy czuje sie pewniej-choc nie zawsze jest to mozliwe-planuje wybrac sie z tym do lekarza,bo kazda noc jest dla mnie okropna,wpadam w panike.Jesli masz mozliwosc smialo idz do lekarza!

przez Natalia.! 21 lip 2010, 12:52
Zdarzaly sie noce, ze mnie tez to meczylo. Do tego dochodzily inne leki. ze na przyklad jak lata mucha gdzies w pokoju, to ze przez sen wpadnei mi do buzi i sie udusze i tym podobne. Jezeli tak dlugi czas nie daje ci to spokoju, to moze rzeczywiscie warto byloby sie poradzic psychologa. Cos by zaradzil na pewno. Mi to przeszlo w ten sposob, ze po prostu nie boje sie smierci. Tak jak na kazdego tak i na mnie kiedys przyjdzie czas przemijania. Trzymaj sie:)

Sortuj wg