uczucie goraca na ciele

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: uczucie goraca na ciele

przez Victorek 01 mar 2010, 03:27
Oczywiście, że uczucie gorąca w ciele może być spowodowane różnymi czynnikami ale nerwicą też, ja niestety pieczenia ciała przerabiałem dosyć długo, i myślę, że u mnie to były objawy nerwicowe, najczęściej pojawia się to jako pieczenie skóry ale też poczucie takiego rozgrzania ciała, jakbym zszedł ze słońca, albo uderzenia gorąca.
Musisz zobaczyc czy ci się to będzie nasilało, jeżeli tak to powiedz to lekarzowi, trudno mnie np. okreslić jakie badania masz wobec tego wykonać , oprócz tarczycy, krwi itp.
Warto tez wspomnieć, że ludzie z nerwicą nie są wolni od innych schorzeń, więc zawsze może coś tam się w organizmie dziać z tym, że kiedy mamy nerwicę to od razu też za tym idą myśli katastroficzne, typu, że to co odczuwam to pewnie rak, albo guz jakiś, albo borelioza. A w rzeczywistości po prostu akurat tak się czujemy a to nic poważnego.
Każdą cielesną zmianę i odczucie potrafimy interpretować nawet jako zagrożenie życia czy ciężką chorobę.
Jak by ktoś chciał pogadać, szczególnie o depersonalizacji jestem na GG
Możesz wcisnąć świnię we frak ale nie powstrzymasz chrumkania :)

Sortuj wg