nerwica serca??

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: nerwica serca??

przez Kn24 23 lut 2010, 22:07
eh nawet nie chce brac takich bralam 2 lata tabletki anty , niedawno zreszta urodzilam tzn 9 miesiecy temu, a co najlepsze to ciaze dobrze znosilam oprocz wlasnie tachykardi ktora wtedy nie byla na tle nerwowym tylko przez zwiekszona prace serca i jakos dalam rade do konca ciazy choc skonczylo sie na metocardzie a potem po porodzie bylo chwile spokoju i sie zaczelo ale teraz na tle nerwowym czasem wystarczy ze tylko o tym pomysle szczegolnie w nocy...dlatego z metocardem przy boku czuje sie bezpiecznie, ale z drugiej strony nie chce w wieku 25 lat brac tabletek na serducho do konca zycia wiec chcialabym jakos z tego wyjsc...
Nie ważne, ile razy się upadnie.
Ważne jest, ile razy się podniesiemy.
:)

przez niewidoczna 23 lut 2010, 22:08
a ja biore tabletki anty ... nie ma przeciwskazan, jedynie trzeba brac te z mniejsza zawartoscia hormonu by nie obciazac układu krązenia

przez Kn24 23 lut 2010, 22:10
to w takim razie plastrow tez nie mozna brac?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez niewidoczna 23 lut 2010, 22:12
mozna
radzilam sie i ginekologa
i kardiologa a dokładnie 2 i zaden nie powiedzial ze mam odstawic tabletki anty albo plastry czy co tam chce

przez magdalenabmw 24 lut 2010, 16:22
Mi też nikt nie zabronił tabletek anty. A od nerwicy pojawiły mi się szmery w sercu, mam krzywe ekg i serce często mnie boli. Ale mam to w d**, bo wiem że to nerwica a nie zawał :smile:
magdalenabmw

przez bliksa 24 lut 2010, 17:35
nie mylcie tachykardii ze szmerami w sercu bo to inna bajka. przy tym pierwszym nie mozna brac pigułek, byłam juz u 6 lekarzy i zaden mi nie wypisał, bo to koliduje z betablokerami.
Są takie chwile, w których człowiek przytuliłby się nawet do jeża.
Przyjaciel forum

przez magdalenabmw 24 lut 2010, 17:36
Ja nie mylę :) Piszę tylko że mam szmery, nie mam tachykardii.
magdalenabmw

przez bliksa 24 lut 2010, 17:41
Madzik temat jest o tachykardii, napisałas, ze ci nikt nie zabronił pigułek wiec zrozumialam, ze równasz szmery z tachykardią. nieważne ;)
Są takie chwile, w których człowiek przytuliłby się nawet do jeża.
Przyjaciel forum

przez ZielonookaOna 24 lut 2010, 17:47
z tym biciem serca mam podobnie..i co najdziwniejsze najwyzsza jego aktywnosc jest po obudzeniu -kiedyna logike czlowiek lezy i nic nie robi..wiec te bicia sa bardzo nieprzyjemne-czlowiek budzi sie i od razu jakby biegl!
a czy bola Was dodatkowe skurcze serca?Macie cos takiego?

przez magdalenabmw 24 lut 2010, 17:51
Nie mam Blikso, tzn wydaje mi się że nie mam :D Nikt go nie badał.. Wiem tylko że mam szmery, że mi krzywe ekg wychodzi i że mnie boli czasem. Szczególnie właśnie rano i jak idę spać. Tabletek nikt mi nie zabronił w zw z sercem, ale tak jak piszę- z tego co wiem to ja tachykardii nie mam :smile: Pzdr.
magdalenabmw

przez niewidoczna 24 lut 2010, 18:00
mnie bolą dodatkowe skurcze tzn bolą to moze i złe okreslenie bo odczuwam to jako takie zatrzymanie sie serca ( wtedy nie czuje pulsu, tego jednego uderzenia) a kolejne jest bardzo mocne i czuje jakby mi sie tam cos przewracało...no nie wiem jak to inaczej okreslic. Tachykardia to ciągłe szybkie bicie serca a częstoskurcze są napadowe i ja je mam. Brałam betablokery i mogłam brac tez tabletki antykoncepcyjne. Teraz tez biore ale doraznie i biore anty. Radziłam sie lekarzy i zaden mi nie zabronił. Ani ginekolog a ni kardiolog bo kolidowac mogą jezeli bierze sie cos na krzepliwosc krwi , wtedy anty trzeba odstawic.

przez magdalenabmw 24 lut 2010, 18:05
niewidoczna napisał(a): Ani ginekolog a ni kardiolog bo kolidowac mogą jezeli bierze sie cos na krzepliwosc krwi , wtedy anty trzeba odstawic.

No tak, bo tabletki anty bardzo zwiększają możliwość zachorowania na zakrzepicę.
magdalenabmw

przez Kn24 24 lut 2010, 19:38
to lepiej zeby mi przeszlo z tym serduchem bo ja za jakis czas chce znow przejsc na tabletki albo plastry.

[Dodane po edycji:]

a poza tym ja to mam od czasu do czasu no ale na razie sie nie martwie na zapas skoro Ekg jest w porzadku i usg serducha tez . Takie badania uspokajaja ale w nocy jak mnie to dorwie to zaczynam myslec wtedy inaczej...co jak co ale ta nasza nerwica potrafi niezle dokopac . Ja nawet nie biore pod uwage tego ze moglabym miec tak do konca zycia. Bede z tym walczyc. :):)

Sortuj wg