Czy bolą was plecy od nerwów??

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Czy bolą was plecy od nerwów??

przez colinn211 20 lut 2010, 22:15
Zastanawiam sie czy tylko ja mam takie dziwne objawy depresji,nerwicy?
"Zostawmy to i chodźmy na spacer, bo dzisiaj świat wygląda inaczej..."

Re: Czy bolą was plecy od nerwów??

przez Rani 21 lut 2010, 09:19
Nerwicy często towarzyszy wzmożone napęcie mięśni, więc bolą plecy, zgrzyta się zębami w nocy, itp.
"Nie dziw się jeżeli jutro spadnie porządny grad, rozszaleje się zamieć i licho wie co. To, że dziś jest ładnie, jeszcze nic nie znaczy. To jest zaledwie jakiś ślad pogody."

przez ewaryst7 21 lut 2010, 09:40
Tak.Mnie bolą plecy od nerwicy.Napinam mięśnie i potem boli.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Walczący 21 lut 2010, 23:16
Ja jestem po hospitalizacji w szpitalu psychiatrycznym gdzie stwierdzono nerwicę i w zasadzie wykluczono inne podloże moich dolegliwości a sa nimi: bóle pleców - w pewnym okresie moglem policzyć każdy krąg jak mnei bolał, bóle nóg, bóle jakby kości, bóle głowy minely ale miesiąc nosiłem "kask" -taki ból jak od noszenia kasku jakby głowa puchła masakra, bóle okolic brzucha w róznych miejscach, bóle stawów, bule mieśni, bóle barków, bóle oczodołów...po szpitalu pozostał ból gdzies w okolicach brzucha w róznych miejscach, nerwobóle przy zebrach, czasami krótki ostry ból głowy, bóle nóg...ogólnie to trudno uwierzyc że to nerwica, a jak powiedział lekarz jak ne uwierze to bedzie bolało...plecy, potylica, barki to pierwszze miejsca gdzie odczuwalna jest nerwica bo tam pwostaja w nocy napiecia.

przez magdalenabmw 21 lut 2010, 23:33
Mnie od lipca bolą non stop. Myślałam początkowo że to nerwobóle od nerwicy ale przeszłam sie na rtg kręgosłupa i okazało się że mam skoliozę lędzwiową i spłyconą lordozę.
magdalenabmw

przez Walczący 22 lut 2010, 00:24
Ja byłem tez u kilku ortopedów, miałem rtg kregosłupa z róznych stron całości i po kawałku + tomografie lędzwiowego i wyszła tylko rwa kulszowa która konsultowałem jeszcze z neurochirurgiem i poza cwiczeniami ok, w sumie to juz zapomniałem co to bol rwy kulszowej przy tych innych bólach

przez Szanil 18 mar 2010, 13:35
Ja też mam problemy z bólem mięśni, stawów i kości... Od kilku dni, w zasadzie wraz z ostatnim nasileniem się nerwicy, strzela mi w stawach, boli, męczy mnie to... I nie wiem czy to choroba czy zwyczajnie objawy nerwicy... Z kazdym dniem mam wrażenie, że wariuję coraz bardziej...

przez maferot 19 mar 2010, 11:45
Oczywiście, że tak codziennie:(

przez Szanil 19 mar 2010, 12:13
Chyba to jednak nerwica, z dwojga złego lepiej ona niż jakieś rzeczywiste problemy z plecami i stawami... Po czym poznałam że nerwica? Wstałam dzisiaj z jakimś takim cudownym, spokojnym nastrojem, optymistycznie nastawiona nawet... I dopiero czytając to forum zauważyłam, a raczej przypomniałam sobie, że nic mnie dzisiaj nie boli. Wiec albo przeszło, albo po prostu zależało od tego czy o tym myślę, czy nie... Czasami przeraza mnie siła własnego umysłu...

przez magdalenabmw 19 mar 2010, 12:18
Jeśli faktycznie bolą Was plecy to idzcie zrobić RTG bo to może być nerwica a może być skrzywienie które należy leczyć bo jak się to oleje to się może skończyć operacją!
magdalenabmw

przez Szanil 19 mar 2010, 13:11
magdalenabmw napisał(a):Jeśli faktycznie bolą Was plecy to idzcie zrobić RTG bo to może być nerwica a może być skrzywienie które należy leczyć bo jak się to oleje to się może skończyć operacją!

Nie wydaje mi się, żeby tego typu strasznie operacjami, skrzywieniami i lekarzami było tutaj najwłaściwsze.... Myśle, że mamy dosć problemów i bez tego...

przez magdalenabmw 19 mar 2010, 13:58
Szanil napisał(a):
magdalenabmw napisał(a):Jeśli faktycznie bolą Was plecy to idzcie zrobić RTG bo to może być nerwica a może być skrzywienie które należy leczyć bo jak się to oleje to się może skończyć operacją!

Nie wydaje mi się, żeby tego typu strasznie operacjami, skrzywieniami i lekarzami było tutaj najwłaściwsze.... Myśle, że mamy dosć problemów i bez tego...

Nie rozumiesz. Bolały mnie plecy od lipca. Myślałam że to nerwica itd byłam u lekarza, powiedziała mi że nerwobóle (nerwica). Ale plecy dalej bolały. Poszłam na RTG i wyszło że mam silną skoliozę i spłyconą lordozę.
Zaniedbanie wady kręgosłupa (tzn brak rozpoznania i brak rehabilitacji/ćwiczeń) prowadzi do pogłębiania się wady a w efekcie do operacji- bo nadchodzi taki czas że żadne ćwiczenia nie pomogą.
Nie straszę Was, bo to Wasze zdrowie. Ale jeśli coś długo boli to należy to zbadać, bo nie zawsze jest to nerwica. Jesteśmy tylko ludzmi i też możemy zachorować. Problemów może masz dość i bez tego, ale problem będziesz dopiero mieć jak trafisz na salę operacyjną bo myślałaś że plecy Cię bolą od nerwicy a okaże się że to prawdziwy ból. p.s. U kobiet ból pleców często jest spowodowany chorobami narządów kobiecych- w odcinku lędzwiowym kręgosłupa mają swoje nerwy macica, jajniki itd

Możecie to olać, ale żeby potem płaczu nie było.
magdalenabmw

przez ewaryst7 19 mar 2010, 14:23
Zgadza sie.Mnie bolały plecy w odcinku lędzwiowym .Bolały i bolą .Poszłam do neurologa , zrobiłam przeswietlenie i okazało sie , że mam dyskopatię.A ja naiwnie , przez lata myslałam , że to nerwica.

przez nbd24 20 mar 2010, 15:44
mnie tak napieprzaja, ze miala leka o raka...masakra mnie bola.

Sortuj wg