Ciemne plamki w polu widzenia ...

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Ciemne plamki w polu widzenia ...

przez LucidMan 08 lut 2010, 23:40
Lucid life

przez marcin4444 08 lut 2010, 23:50
a to nie miałem pojecia ze to moze byc objawem krótko wzrocznosci dzieki :) w tym tygodniu pujde sie zarejestrowac do oku ...

przez miki74 08 lut 2010, 23:56
marcin4444 napisał(a):zdaje sie ze tez bede musiał obrac taką taktyke , i miec nadzieje ze którego pieknego dnia mi to przejdzie :)
Nareszcie zaczynasz gadać jak człowiek. ;)
miki74

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez jaro80 30 cze 2010, 11:19
Witam.Po pierwsze robie duzo bledow gramatycznuch miejsza z tym.Mam od pewnego czasu namnozenie sie dziwnych plam na wzroku.Pare lat temu mialem 1 lob 2 teraz w ciagu miesiaca mam ich ogrom juz nawet to widze na ciemnyn tle.tylko na zielonym kolorze mam ulge.Plywaja mi po calych oczach nie mam gdzie uciec wzrokiem,czuje siie jak wariat.aktualnie jestam w angli imialem robiome badania dna oka nic nie wykazalo dzis ide na badanie czy nie odkleja mi sie siadkowka.jesli bedzie wszystko w przadku to nie mam pojecia coto morze byc.Tlumaczyli mi lekarze ze wiekszosc ludzi tak ma ale nie zwracaja na to uwagi,byc moze.Ogulnie to mam problemy pschiczne nie wiem czy wrocic do leczenia tabletkami bo juz jestam klebkiem nerwow.Widze dziwne plamy,linie proste powyginane i jak najdzie mi na pole widzenia i sie przypatrze to wyglada to jak jakies bakterie i wirusy pod mikroskopem.A ogulem to tak jak bym patrzyl przez brudna szybe tylko ze to plywa.lekarz powiedzial mi ze to floters do dzis nie znam tego slowa znaczenia i pewnie sie inaczej pisze.Jesli ktos wie cos na ten temat prosze napiszcie bo wpadam w jakas paranoje.Pozdrawiam

przez tynka92 30 cze 2010, 14:02
Takie męty ma większość ludzi (ja też), jedni mniej, drudzy więcej, inni z kolei nie zwracają na nie uwagi. Wejdź w link kilka postów wyżej. Słyszałam też, że to nasila się przy niedoborze szczególnie wapna.

przez jaro80 01 lip 2010, 08:21
Dziekuje,mialem badanie wczoraj czy siatkowka mi sie nie odkleja,wszystko wyglada zdrowo.Lekarz wytlumaczyl mi ze niema na to leku i to opadnie z czasem ale moze to potrwac dosyc dlugo.Stwierdzil tez ze jesli mam tendencje do depresji,nerwicy to zebym odwiedzil psyhiatre.Sam juz nie wiem byc moze powinienem zeby nie zwariowac.pozdrawiam

[Dodane po edycji:]

a z wapnem sprobuje nie zaszkodzi

przez Kate83 02 lip 2010, 00:40
To są męty,każdy tak ma , ja też niedawno byłam u okulisty, lelarka przepisała mi krople Vitreolent, podobno mają troszkę zmniejszyć zmętnienie ciała szklistego (przez to widzimy męty).
Ja mam takie męty już od dawna, to normalne.Od jakiegoś czsu natomiast wyskakują mi malutkie niebieskie lub białe plameczki,migną tylko przez sekundę i zaraz znikaja.Też myślałam ze to coś z siatkówką, ale w oczach ok, ciśnienie i dno oka w porządku.Nieraz już mnie to męczy bo przez to mam nerwowe myśli.
http://quillingkate.blogspot.com/ - mój blog Zapraszam!! :)))
Tam, gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba. Obrazek
— Algernon Charles Swinburne

Sortuj wg