Okropny ból w nadbrzuszu!!!!!!

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Okropny ból w nadbrzuszu!!!!!!

przez colinn211 31 sty 2010, 02:50
Witam

Od paru lat choruje na depresje i nerwice lękową z malymi przerwami bo sami wiecie,ze raz jest gorzej a raz lepiej.
Teraz mialem wlasnie taka przerwe wszystko bylo ok, nawet nie budzilem sie w srodku nocy ze strasznym lękiem jak to bylo dotychczas.
Brałem lexapro i afoban.Pare dni temu obudził mnie straszny ból w podbrzuszu( zaraz pod mostkiem) był to dziwny bol taki sciskajacy,ssący, troche palacy wiec odrazu pomyslałem ,ze to wrzody ale nie mam przy tym zadnych mdłosci,nie wymiotuje,apetyt w normie zrobilem nawet domowy test na bakterie wywolujace ta chorobe i wyszło ujemnie.
Jak biore gorocy prysznic lub rozluznie sie przy czyms milym to bol ustepuje ale jak po0loze sie spac to jest masakra:( ten bol sklonił mnie do napisania postu o 2 wnocy i teraz jest ok bol przeszedł w lewa czesc nadbrzusza i aly czas utrzymuje sie w tych okolicach. Mozliwe ,ze to sa jakies bole skurczowe od miesni mial juz ktos cos podobnego?
"Zostawmy to i chodźmy na spacer, bo dzisiaj świat wygląda inaczej..."

Re: Okropny ból w nadbrzuszu!!!!!!

przez narthex 31 sty 2010, 03:04
Tez mailem takie bole (szczegolnie nad ranem) kiedys jak mialem silne ataki lekow, ale to juz przeszlosc. Bierzesz cos oprocz lekow?
Najpierw prawda jest ośmieszana, potem spotyka się z gwałtownym oporem, a na koniec traktowana jest jako oczywistość.
Arthur Schopenhauer

przez colinn211 31 sty 2010, 03:06
Tylko witaminy a jakie byly te bole u Ciebie?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez narthex 31 sty 2010, 03:14
Tepy, silny i mocno ssacy w okolicy gdzie sie konczy mostek, to jest zwiazane z nerwica bierz magnez 800mg dziennie + potas (pol litra soku pomidorowego dziennie) to bol i silne leki powinno stopniowo przechodzic (mi pomoglo), jak nie to szukaj innych przyczyn.

Chyba ta porada powinnna byc przyklejona na tym forum bo ciagle sie powtarzam ;)

[Dodane po edycji:]

Kiedys mialem takie bole tez ale to bylo zwiazane z pasozytami
Najpierw prawda jest ośmieszana, potem spotyka się z gwałtownym oporem, a na koniec traktowana jest jako oczywistość.
Arthur Schopenhauer

przez colinn211 01 lut 2010, 18:05
Treaz juz mi troche przeszło ale jak np cos zjem albo wypije czuje mocny scisk pod mostkiem! Czy wie ktos co to moze byc?

przez Łukasz86 02 lut 2010, 11:29
Ja taki ból jak opisujecie miałęm po tabletkach zwanych betaserc. Lekarka powiedziałą że te bóle to wina rozszerzania się naczyń krwionośnych ale u mnie to wywołały tabletki.

Sortuj wg