Derealizacja. Depersonalizacja.

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Derealizacja. Depersonalizacja.

przez 19_latek 15 wrz 2010, 11:03
Guzik,
To wyglada na derealizacje. Ja zanim zachorowalem na Nerwice wlasnie mialem derealizacje i sie tego balem, balem sie ze cos mi sie stanie podczas tego stanu.
Uspokoje cie, nigdy podczas derealizacji nie zrobilem nic glupiego mimo ze myslalem ze cos zrobie.
19_latek

przez Guzik 15 wrz 2010, 22:34
Mnie przeraża sam fakt takiego nie-czucia bo nie wiem co się dzieje, to tak jak bym nagle znalazła się poza czasem i przestrzenią będąc jednak w miejscu gdzie jestem ale wszystko takie nierealne? Nie wiem czy boje się że zrobię coś głupiego, ja bardziej się boje że coś się stanie ale nie wiem co bo nie wiem co się dzieje.

przez 19_latek 15 wrz 2010, 22:51
Guzik,
A stalo ci sie cos zlego podczas derealizacji? Jesli nie to raczej nic sie nie stanie, nie wiem jak to wytlumaczyc ale "automat" caly czas dziala i chocbys nie wiem co myslal nic glupiego nie zrobisz podczas tego stanu.
19_latek

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Guzik 15 wrz 2010, 23:09
Nie, nic się nie stało oprócz tego że ogarnia mnie taki strach chociaż jednocześnie zachowuję jakąś obojętność i dystans do tego co się dzieje dookoła.

przez 19_latek 17 wrz 2010, 12:40
Nie wiem czy to placebo czy nie ale od kilku tyg jem takie tabletki Maglek i musze przyznac ze ostatnio derealizacja sie zmniejszyla. Ma to jakis zwiazek z tym?
19_latek

przez circ 17 wrz 2010, 12:59
Nie przyszło wam do głowy poszukać tu?
http://lublin.republika.pl/egzorcysta8.html

przez stokrotka 17 wrz 2010, 13:02
Wiecie co? Doszlam do wniosku,ze juz gorzej byc chyba nie moze,nekaja mnie straszne leki,boje sie niewiadomo czego,nie czuje sie soba,ale gorzej juz byc chyba nie moze! Dzisiaj doszlam do wniosku,ze jak juz to tak dlugo mnie trzyma,to juz chyba nie oszaleje?! Jestem wkurzona i smieje sie mimo wszystko,spiewam ile tylko moge i mysle optymistycznie,mimo,ze w srodku wyje z bolu psychicznego . Nie wiem czy takie podejscie cos pomoze,ale chyba sprobuje.

przez Agnieszka_1988 17 wrz 2010, 13:05
circ napisał(a):Nie przyszło wam do głowy poszukać tu?
http://lublin.republika.pl/egzorcysta8.html

Niech ktoś wywali tą osobę z forum. Co za kretyn!!!
Agnieszka_1988

przez stokrotka 17 wrz 2010, 13:09
No wlasnie ja od razu doszukuje sie w sobie zlych duchow :( O matko oszalec mozna!!!

przez Agnieszka_1988 17 wrz 2010, 13:14
Też o tym myślałam miliony razy, podczas ataków, nawrotów i nie tylko. Jestem osobą wierzącą, grzeszę jak każdy, ale mimo to nie uważam, żebym była "złym" człowiekiem.
Nie jesteśmy opętani. Derealizacja i depersonalizacja to objawy nerwicy i życia w stresie.
Panu od egzorcystów już dziękujemy i zapraszamy na Krakowskie Przedmieście walczyć o krzyż, tam na pewno ktoś przytaknie na takie rewelacje i z pewnością przyjmie się hasło np. zrzuta na egzorcystę dla Komorowskiego i Tuska.

Tak więc wszyscy jesteśmy opętani. Może wspólnie zamówimy egzorcystę i przeprowadzimy to zbiorowo? Wyjdzie taniej.
Ostatnio edytowano 17 wrz 2010, 13:18 przez Agnieszka_1988, łącznie edytowano 1 raz
Agnieszka_1988

przez -asia- 17 wrz 2010, 13:18
No ja w domu często słyszałam, że diabeł we mnie siedzi, mama chciała egzorcysty nie raz szukać, wyświęcać mi pokój... :roll: Mówiła, że ktoś rzucił jakiś urok na mnie, że trzeba mnie "odczarować"... Że to dlatego, że się na pewno nie modlę, że tak rzadko do kościoła chodzę... :roll: Ale ja się do tego przyzwyczaiłam, do tego gadania, i jakoś nie uważam, że to dlatego, że we mnie jakieś demony siedzą. :pirate: A wierząca jestem.
Spokojnie Haniu. :*
-asia-

przez -asia- 17 wrz 2010, 13:22
:shock: , reinkarnacją Hitlera? :shock: no na to moja mama to jeszcze nie wpadła. :pirate: ;) ona obstawia diabła, albo że mnie ktoś zauroczył. :?
-asia-

przez Korba 17 wrz 2010, 13:26
Krwiopij, Haniu.... komu mam tym razem wpier dolić...........? ;)

to słaba jestem..., ja bywałam co najwyżej albo leniwa, albo kapryśna, albo mazgajowata, albo nieodpowiedzialna...itp.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez -asia- 17 wrz 2010, 13:34
no nie wiem czy powinny się poznać Haniu, bo jeszcze by razem na jakiś pomysł wpadły... :twisted:
moja mama jak w końcu raz odwiedziła mnie w Warszawie to chciała wziąć ze sobą kropidło, ale na szczęście nie wzięła. ale bym się wstydu najadła przed współlokatorką. :hide: ale fakt jest faktem, że ona bardzo wierzy, że ktoś może kogoś zauroczyć, że jak ktoś komuś źle pożyczy to tej osobie będzie się źle wiodło, że coś ją opęta... moja babcia - tak samo, to jakaś paranoja. :pirate: moja mama i babcia do dziś mi mówią, że to mój były chłopak mnie opętał, i nie mogą mi darować, że się z nim związałam. chociaż to był nic nikomu niewinny dobry chłopak. :( albo że jedna moja ciotka (przez zazdrość o swoje córki) mnie zauroczyła. jak ja to słyszę to normalnie mi się rzygać chce. :(
-asia-

Sortuj wg