Bardzo dziwne uczucie !

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Bardzo dziwne uczucie !

przez Margaryna9 14 sty 2010, 21:15
biore paroksetyne i grinkofar eh dopadło mnie straszne dziwne uczucie .... Przez chwile poczułem taki wielkie dreszcze na całym ciele i ogromny lęk ....szybki puls i wogole... mial ktos cos takiego ??
DziwnySwiat00.blog.interia.pl wejdz i skomentuj :)
Biorę Abilify , Pernazyna , Lenuxin , tegretol i chyba zdrowieje :)
Offline
Posty
259
Dołączył(a)
24 lut 2009, 18:29

Re: Bardzo dziwne uczucie !

Avatar użytkownika
przez ketjow 14 sty 2010, 21:22
standard nie martw się to nerwica :)
Rzeczywistość daje więcej wrażeń niż fikcja
Avatar użytkownika
Offline
Posty
106
Dołączył(a)
11 lis 2008, 02:11
Lokalizacja
Poznań

Re: Bardzo dziwne uczucie !

przez Margaryna9 14 sty 2010, 21:28
ale nigdy czegos takiego nie mialem ... to okropne uczucie
DziwnySwiat00.blog.interia.pl wejdz i skomentuj :)
Biorę Abilify , Pernazyna , Lenuxin , tegretol i chyba zdrowieje :)
Offline
Posty
259
Dołączył(a)
24 lut 2009, 18:29

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Re: Bardzo dziwne uczucie !

Avatar użytkownika
przez linka 14 sty 2010, 21:31
Atak lękowy.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Avatar użytkownika
Offline
Przyjaciel forum
Posty
11446
Dołączył(a)
10 gru 2007, 14:11
Lokalizacja
Rivia

Re: Bardzo dziwne uczucie !

przez Margaryna9 14 sty 2010, 21:34
a czy to moga byc skutki uboczne paroksteyny ? tyzn ze zaczyna dzialac ?
DziwnySwiat00.blog.interia.pl wejdz i skomentuj :)
Biorę Abilify , Pernazyna , Lenuxin , tegretol i chyba zdrowieje :)
Offline
Posty
259
Dołączył(a)
24 lut 2009, 18:29

Re: Bardzo dziwne uczucie !

przez rober6666 14 sty 2010, 21:40
Mogą być to skutki uboczne a nawet na pewno są.....jak się będą pogłębiać i trwać ponad 2-3 tyg to nie daj sobie wmówić ,że to minie i że tak ma być...won wtedy z tym do pieca
Mi wmawiano przez 2 lata że tak ma byc a okazało sie że wcale nie-były to po prostu nietrafione leki...
Ale spróbuj przeczekać te 2 -3 tyg i pisz co sie dzieje z Tobą. Tutaj sami ludzie z przeszłościa lekową i lękową więc chętnie doradzimy
Robert
NON SERVIAM

Choroba Afektywna Dwubiegunowa - obecnie F.31.WAR
Offline
obserwowany
Posty
1441
Dołączył(a)
01 paź 2009, 15:47
Lokalizacja
Zabrze

Re: Bardzo dziwne uczucie !

przez Margaryna9 14 sty 2010, 21:48
Bardzo dziwnie sie dzisiaj pod wieczor czuje.... Cierpie na d/d i zaczolem miec dzisiaj chyba przeblyski a potem napady lęku..
Dzisiaj pierwszy raz wziolem Ginkofar na dokrwienie mozgu moze to przez to nie wiem ...
DziwnySwiat00.blog.interia.pl wejdz i skomentuj :)
Biorę Abilify , Pernazyna , Lenuxin , tegretol i chyba zdrowieje :)
Offline
Posty
259
Dołączył(a)
24 lut 2009, 18:29

Re: Bardzo dziwne uczucie !

Avatar użytkownika
przez linka 14 sty 2010, 21:52
Margaryna9, ile czasu bierzesz tą paroksetynę?
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Avatar użytkownika
Offline
Przyjaciel forum
Posty
11446
Dołączył(a)
10 gru 2007, 14:11
Lokalizacja
Rivia

Re: Bardzo dziwne uczucie !

Avatar użytkownika
przez Donkey 14 sty 2010, 21:55
lęk napadowy - tak samo jak przyszło tak samo odejdzie.
Avatar użytkownika
Offline
Posty
2081
Dołączył(a)
03 maja 2009, 16:14
Lokalizacja
Poznań

Re: Bardzo dziwne uczucie !

przez magdalenabmw 14 sty 2010, 21:55
Tia... wszyscy to czasem mamy, nasze ulubione ataki paniki :D :roll: Przejdzie, nie pękaj.
magdalenabmw
Offline

Re: Bardzo dziwne uczucie !

przez monika03 14 sty 2010, 22:15
na mnie ginkofar działał koszmarnie myslałam ze mi głowe rozsadzi:((
monika03
Offline

Re: Bardzo dziwne uczucie !

przez Margaryna9 14 sty 2010, 22:48
ehh juz troche lepiej ale bylo zle...
DziwnySwiat00.blog.interia.pl wejdz i skomentuj :)
Biorę Abilify , Pernazyna , Lenuxin , tegretol i chyba zdrowieje :)
Offline
Posty
259
Dołączył(a)
24 lut 2009, 18:29

Re: Bardzo dziwne uczucie !

Avatar użytkownika
przez Donkey 15 sty 2010, 10:03
Margaryna to może na nastepnej wizycie popros lekarza o jakiś dorazny lek który będziesz mogła stosować podczas ataku!
Avatar użytkownika
Offline
Posty
2081
Dołączył(a)
03 maja 2009, 16:14
Lokalizacja
Poznań

Re: Bardzo dziwne uczucie !

przez rober6666 15 sty 2010, 10:13
Margaryna ile juz bierzesz paroksetynę???
NON SERVIAM

Choroba Afektywna Dwubiegunowa - obecnie F.31.WAR
Offline
obserwowany
Posty
1441
Dołączył(a)
01 paź 2009, 15:47
Lokalizacja
Zabrze

Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 36 gości

Przeskocz do