Torbiel i zaburzenia nericowo depresyjne

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Torbiel i zaburzenia nericowo depresyjne

przez magdalenabmw 11 sty 2010, 22:59
1507 napisał(a):
magdalenabmw napisał(a):. No, w sumie jeszcze lekkie poranne mdłości i lekkie bóle głowy.
.

a robiłaś już test ciążowy ? :D

magdalenabmw napisał(a):. Ja tam wolę mieć nerwicę niż guza.

ja też ;)

Nie denerwuj mnie z tą ciążą bo właśnie sie tym stresuje!
Brałam tabletkę PO (awaryjna) i niby miałam mieć po niej krwawienie a nie mam, od 3 miesięcy mam strasznie nieregularny okres, jem same ogórki, mam mdłości i w brzuchu doszło mi 7cm pierwszy raz w życiu.
Nic nie mów.

Sorry że sie wynurzam na forum, ale jak to napisałeś to coś we mnie pękło.
magdalenabmw

przez 1507 11 sty 2010, 23:12
a to lepiej zrób ten test, a ta tabletka po to niezły strzał hormonów jest i może być różnie
1507

przez magdalenabmw 11 sty 2010, 23:26
Test mogę zrobić za 7dni dopiero, chyba pójdę jutro do gina na usg.
magdalenabmw

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez 1507 12 sty 2010, 12:55
ta tabletka mogła po prostu zakłócić twój cykl i tyle, a w ciąży nie musisz być, bo jak napisałe to duża dawka hormonów i organizm musi dojść do siebie
1507

przez 1507 12 sty 2010, 12:55
ta tabletka mogła po prostu zakłócić twój cykl i tyle, a w ciąży nie musisz być?
1507

przez magdalenabmw 12 sty 2010, 13:32
Mam nadzieję, sie okaże ;)
Teraz bardziej sie schizuję tą tomografią i zastanawiam sie JAK sie do niej zmusić.
magdalenabmw

przez ewaryst7 12 sty 2010, 13:59
Magda.Nie wariuj.Nic nie masz w głowie>jestem pewna.To tylko Twoja wyobrażnia.Wyluzuj bo sfiksujesz:)Ja mam torbiel w mózgu i żyję.Gdyby nie rezonans nic bym o nim nie wiedziała , i nawet do głowy by mi nie przyszło , że cos tam mam.Nie martw się tak .

przez magdalenabmw 12 sty 2010, 14:21
Okej :> Wpadam w hipochondrię, heh
Ostatnio edytowano 12 sty 2010, 15:53 przez magdalenabmw, łącznie edytowano 1 raz
Powód: halo, to nie temat o ciąży!
magdalenabmw

przez 1507 12 sty 2010, 20:47
ewaryst7, nie bolała cię głowa, dlaczego miałaś rezonans?

[Dodane po edycji:]

byłem wczoraj u pani psycholog i stwierdziła że muszę mieć bankową diagnozę od fachowca, że torbiel nie ma wpływu na moje zaburzenia nerewicowe, bo może się okazać że ja wcale nie potrzebuję tak naprawde terapii, i nic podobno nie wskazuje u mnie na jakąkolwiek chorobę typu depresja, schiza itp. Jesli nie ma wpływu to terapię musze kontynuoawć. Czyli oprócz neurochirurga musze dobrego neurologa odwiedzić

[Dodane po edycji:]

chociaż jak zacząłem się przejmować moim torbielem ostatnio to wróciły mi trochę moje jazdy :?
1507

przez hanca84 09 lut 2010, 12:11
Też mam torbiel. Mnie psychiatra powiedział zdecydowanie, ze to nie ma żadnego związku z depresją i stanami lękowymi. Byłam u dwóch specjalistów neurochirurgów i mówili, żeby żyć normalnie, ale ja ciągle mam wątpliwości...

Dziewczyny, zastanawiałyście się kiedyś co z ciążą i porodem? Czy sama ciąża nie będzie za dużym ryzykiem? Bo PN chyba odpada... Byłam ostatnio na saunie i poczułam sie nieciekawie, sama nie wiem czy to moje schizy (niby nerwica zaleczona), czy moze z tą torbielą nie powinnam chodzic na saune? Z czego jeszcze trzeba zrezygnować? Co z lotem samolotem?
"Pan jest moim Pasterzem, niczego mi nie zabraknie...
Chociażbym przechodził przez ciemną dolinę, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną..."

Sortuj wg