Nie wiem co zrobić

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Nie wiem co zrobić

przez *Monika* 10 sty 2010, 12:31
mmk

Terapeutka zdiagnozowała moja przypadlosc zaraz po pierwszej sesji. Oczywiscie pytalam ja pozniej w trakcie dalszych czy to aby jest zalamanie nerwowe, wkrecalam sobie bordeline, zaburzenia osobowosci itp. Powiedziala,ze to wykluczone.Ze jest to zalamanie nerwowe , a wg psychiatry zaburzenie depresyjno-lękowe.
Moja terapeutka ma duze doswiadczenie w swojej pracy, sama przeszla chorobe nowotworowa(nie wiem tego od niej, dowiedzialam sie od kogos innego), nalezy do Polskiego Towarzystwa Terapeutow (tak to chyba sie nazywa), ma dwoch suprewizorow. Ufam jej,Co innego mi pozostalo?

Od stycznia chodze raz w tygodniu na terapie. Wczesniej chodzilam dwa razy w tygodniu.
Jutro mam terapie na 15:00. Czasami jak tam ide to sobie mysle...ciekawe o czym dzisiaj bedziemy rozmawialy? Zawsze znajdzie sie jakis temat.
A Ty co planujesz w zwiazku z leczeniam?
Obrazek
Główny Moderator

przez mmk 10 sty 2010, 22:21
Dzięki za odpowiedz. Na razie jeszcze zwlekam z lekami. W przyszłym tygodniu będę miała pierwszą po świetach wizyte terapeutyczną. Przed świętami terapeutka wspominała coś, że to może być Zespoł Stresu Pourazowego (związanę z moją poprzednią, bardzo stresującą pracą) Pójdę na sesje i może dowiem się czegoś nowego, a za dwa tygodnie jestem umowiona do psychiatry który jest też psychoterapeutą, może będzie lepiej.
mmk

przez *Monika* 11 sty 2010, 00:47
mmk

Wazne,ze chcesz sie leczyc, to juz pierwszy krok do wyzdrowienia!

Odzywaj sie :-)
Obrazek
Główny Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Donkey 11 sty 2010, 13:19
Podziwiam za takie dzielne nastawienie.
Ja bez leków nie dałam rady się wybrać do pasychologa!
A wiadomo że leki to ostatecznośc.

przez mmk 16 lut 2010, 23:18
Byłam i u drugiego psychiatry. Stwierdził, że... to było bardzo silne załamanie(?) nerwowe i żeby dać sobie jeszcze troche czasu i zobaczyć, co będzie się działo. Da się w miarę żyć, gdyby nie te napady paniki podczas jazdy... A dzis jeszcze zmarł tata osoby którą kocham, dzieli nas 100km. Czuje się koszmarnie :(
mmk

Sortuj wg