Kilka metod na pokonanie lęku

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Kilka metod na pokonanie lęku

przez bamvalo 28 lis 2010, 02:26
chory napisał(a):Ja z dnia na dzień pozbyłem się natręctw, depresji i nerwicy, sam bez niczyjej pomocy! To jest możliwe. :yeah:

Zlota rybke zlapales ?
Późno w nocy mąż Francuz dobiera się do żony Francuzki: Nie teraz Jean, jestem taka zmęczona. Zostaw w szklance, rano wypije.

przez chory 28 lis 2010, 03:55
He, po prostu nie myślę o tym! i uświadomiłem sobie że to wszystko to tak naprawdę wymysł, i mogę to w każdej chwili zmienić i zmieniłem. Od jakiegoś czasu posiadam w sobie bardzo pozytywną energię i tak też patrze na świat, jeśli jesteś z Lublina to zapraszam na rozmowę. Pozdrawiam

A co do tego ''Co za kraj, co za ludzie, co za burdel... Jebac i sie nie bac'' to chyba aż tak źle nie jest? Przynajmniej ja tak nigdy nie postępuje!
powiedz TAK transplantologii, ja powiedziałem.
zbanowany

przez Canis 28 lis 2010, 09:55
chory napisał(a):[b][i][u]He, po prostu nie myślę o tym! i uświadomiłem sobie że to wszystko to tak naprawdę wymysł, i mogę to w każdej chwili zmienić i zmieniłem.

Dlaczego w moim przypadku to nie działa? Dlaczego hałas w kinie powoduje, że nie mogę mówić przez kilka godzin...?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez chory 28 lis 2010, 12:40
Kod: Zaznacz cały
Dlaczego w moim przypadku to nie działa? Dlaczego hałas w kinie powoduje, że nie mogę mówić przez kilka godzin...?

Canis Po prostu spróbuj coś powiedzieć w kinie! ot tak bez kompleksów, wtedy się przełamiesz. Tylko mi nie mów że to nie możliwe, bo wszystko na tym świecie może się zdarzyć ;)
zbanowany

przez LatającyKubek 28 lis 2010, 23:25
chory napisał(a):Ja z dnia na dzień pozbyłem się natręctw, depresji i nerwicy, sam bez niczyjej pomocy! To jest możliwe. :yeah:

To prowokacja. Nie da się inaczej tego nazwać..
Bardzo się cieszymy, że "już" nie jesteś chory, ale mógłbyś sobie darować pisanie tego w kilkunastu tematach -.-"

Wracając do tematu jedynym moim sposobem są prochy -.-'
Miałam początki agorafobii.. potrafiłam 1,5km biec do domu.
Teraz mi się to już nie zdarza, chociaż lęk czasami jeszcze powraca. Zaciskam zęby i idę. Słabo się robi, kręci się w głowie, ale nie poddaje się.

przez chory 29 lis 2010, 00:01
Kubeczku i tak powinno być, idź do przodu! na pewno wyzdrowiejesz, trzymam kciuki. Pozdrawiam :papa: A co do moich postów to nie ma w nich żadnej prowokacji, to szczera PRAWDA.
zbanowany

przez LatającyKubek 29 lis 2010, 08:54
nie ma w nich żadnej prowokacji, to szczera PRAWDA.

To może po prostu doświadczasz manii? :P

przez chory 29 lis 2010, 17:22
Ty jesteś chora. Nie ja, to na pewno! :papa:
zbanowany

przez msauto 29 lis 2010, 18:18
Powiedzcie mi jak sobie radzicie z kawą, czy była potrzeba ją odstawić?
Bo mnie po wypiciu kubka kawy każdego dnia tak sponiewiera, że zdrowy rozsądek mówi nie pij więcej. Lecz następnego dnia powracam do niej, coś w niej jest bardzo pozytywnego poprawia mi się bardzo nastrój. Na samym początku wystarczyły nawet dwa łyki, bym był znacznie pobudzony i nawet pojawiał się lęk lub podobne nieprzyjemne objawy.
Marzę by było jak przed laty, więc idę do przodu i któregoś dnia obudzę się i tak będzie.

przez Agnieszka_1988 29 lis 2010, 19:19
msauto, ja przestałam pić kawę. Za silne lęki i objawy związane z sercem i oddychaniem.
Agnieszka_1988

przez msauto 29 lis 2010, 19:47
Tak identyczne masz objawy jak ja. Lecz lubię bardzo kawę. Zawsze wkręcała mnie na obroty i ta pozytywna energia.
Marzę by było jak przed laty, więc idę do przodu i któregoś dnia obudzę się i tak będzie.

przez Agnieszka_1988 29 lis 2010, 19:49
msauto, to jak wolisz. Ja wolałam się nie męczyć. Wolę czuć się zamulona, ale bez palpitacji serca :great:
Agnieszka_1988

przez *Wiola* 29 lis 2010, 19:51
msauto, Ja piję nadal, ale unikam rozpuszczalnej, bo ta o dziwo gorzej mnie nakręca i robionej przez kogoś "ze szczerego serca". ) Jak się ograniczam to jest w miarę ok.
Moderator

przez msauto 29 lis 2010, 20:26
Tak, na początku tak było strach po takiej kawie, lecz pomału przyzwyczaiłem organizm do kawy i zniwelowałem skutki uboczne do minimum. Może taką porą jak teraz(zimową) nasilają się trochę objawy ale wtedy odpuszczam z kawą drugą południową i jest ok.

[Dodane po edycji:]

Dziękuję za podpowiedzi z waszej strony, bo myślałem że ja tylko niemogę sobie poradzić z kawą. Trudno było sobie przetłumaczyć że zawsze piłem po kilka dziennie cztery do sześciu aż do tej chwili kiedy ten koszmar się zaczął. Ale patrząc przez pryzmat czasu to i tak delikatnie zostałem potraktowany. Zauważyłem że niewarto gonić przez życie, traktuję to jako pewną nauczkę i daną drugą szansę.

[Dodane po edycji:]

Jak sobie radzicie w te długie zimowe wieczory?

Sortuj wg