Zwątpienie...

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Zwątpienie...

przez eligojot 07 sty 2010, 20:14
serek87 napisał(a):kobiecie jest ciezko dostac pracew moim zawodzie.predzej chlopcy.

Niestety taka specyfika zawodu. Chłopcy idą na ratownika medycznego, dziewczynki na pielęgniarstwo. Niewielu jest pielęgniarzy - mężczyzn i niewiele ratowników - kobiet.

Nie chcę dołować - ale trzeba było o tym seksiźmie w zawodzie pomyśleć wcześniej. Ratownik to zawód w dużej mierze wymagający siły fizycznej.
Bóg zawsze odpowiada na prośby. Czasem jednak odpowiedź brzmi: "Nie".

przez MARIAN1967 07 sty 2010, 22:14
serek87, nie da się pokonać nerwicy siedząc w domu i narzekając. Na pewno nie tylko ratownictwo medyczne Cię interesuje. Masz chyba jeszcze inne hobby.
О белые розы ,что с ними сделал снег и морозы ... Don't worry ,be happy ...Всё будет хорошо ...it's a beautiful life .......

przez serek87 07 sty 2010, 22:19
pewnie wymaga duzo fily fizycznej ale tez umiejetnosci i wiedzy.najczesciej jest tak ze jak pacjent jest pijany to chlopak ratownik pokazuje"co to ja nie jestem"i taki pacjent robi sie agresywmny.z pielegniarka lub kobieta o ile pacjent sam nie zaczol takiej sytuacji nie ma.sama wielokrotnie bylam tego swiadkiem jak mezczyzni policjanci i ratonicy prowokowali pijanych do klutni i agresji....niestety.w naszych karetkach jezdza niewyksztalcone buce .
"Wiem,że nigdy nie będę szczesliwa-mogę być jednak wesoła"-Marilyn Monroe przy okazji swoich 35 urodzin...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg