Czy nerwica może codziennie dawać różne objawy ?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Czy nerwica może codziennie dawać różne objawy ?

przez *Wiola* 08 sty 2010, 02:18
Walczący napisał(a):

Ja jestem na początku tej drogi i staram się patrzeć optymistycznie bo tak trzeba choć zaczyna to być trudne...grunt to pozytywne myslenie - łatwo powiedzieć, co?

No cóż, wydaje mi się z , tego co napisałeś ,że u Ciebie to takie początkowe stadium i szybko zareagowałeś w odpowiedzi sposób, więc szansa na pokonanie jest duża:)
U mnie dość długo już się to ciągnie więc o ten optymizm trudniej, ale i tak nie mam zamiaru się poddać:)
Moderator

przez Walczący 08 sty 2010, 02:23
wiola173 napisał(a):
Walczący napisał(a):

Ja jestem na początku tej drogi i staram się patrzeć optymistycznie bo tak trzeba choć zaczyna to być trudne...grunt to pozytywne myslenie - łatwo powiedzieć, co?

No cóż, wydaje mi się z , tego co napisałeś ,że u Ciebie to takie początkowe stadium i szybko zareagowałeś w odpowiedzi sposób, więc szansa na pokonanie jest duża:)
U mnie dość długo już się to ciągnie więc o ten optymizm trudniej, ale i tak nie mam zamiaru się poddać:)

Ja wiem czy początkowe...i wcale szybko nie zareagowałem poprostu raz mnie tak siekło, że wylądowałem na izbie przyjęc, potem jeszcze dwa razy i za każdym razem diagnoza - nerwy...w końcu skierowanie do psychiatry...jeszcze dla pewności internista i badania krwi, ekg. Psychiatra po opisaniu mu wszytskiego i przeczytaniu opinii innych lekarzy nie miał złudzeń - nerwica. Gdybym w porę zareagował nie doprowadziłbym się do tego stan.

przez *Wiola* 08 sty 2010, 02:37
Ja najpierw od internisty do kardiologa , neurologa i tak dalej , a każdy leczył na swój sposób. Zanim trafiłam do psychiatry to już się mocno rozwinęło, a zanim do "sensownego" psychiatry to już minęły lata:(

[Dodane po edycji:]

A gdyby było chociaż takie forum , na pewno by się inaczej moje leczenie odbywało.
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg