Czy to nerwica czy psychozy jakies?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Czy to nerwica czy psychozy jakies?

przez nindoten 03 sty 2010, 18:25
Witam.
Co to moze byc. Pracuje juz 2 lata w tej samej firmie ponad 2 lata.
Jak mam isc do pracy po weekendzie a czasem nawet jak niemam przerwy to biora mnie jakies nerwy dziwne.
Zaczynam sie kiwac, czuje wewnetrzny niepokoj, dusze sie, uderzam glową w sciane bo to mi pomaga. Rozwolnienie dostaje. Nerwy mnie rozwalaja od srodka jak my mogl to bym krzyczal i rozwalal wszystko pod reka. Wszystko mnie denerwuje. I tak ma caly bozy dzien poprzedzajacy prace. Czy to jest nerwica? Czy moze psychotyczne jakies zaburzenie? U psychologa sie lecze ale nigdy mi sensownie nie powiedzial co to jest. Zreszta lecze sie u niego na fobie spoleczna, a to to mi sie wydaje jest cos innego. Nigdzie w necie nie znalazlem zadnego opisu z takimi objawami. Uderzanie glowa pomaga, kiwanie sie pomaga, bujanie noga albo stukanie palcami pomaga. Co to moze byc?? Pomozcie.

Re: Czy to nerwica czy psychozy jakies?

przez magdalenabmw 03 sty 2010, 18:29
Fobia społeczna, mam te same objawy. Dobrze że to leczysz. Z psychozą nie widzę związku.
Ja w sumie nie kiwam nogami itd ale objawy mam te same. pzdr
magdalenabmw

przez paradoksy 03 sty 2010, 18:30
Fobia społeczna + praca to nie jest zbyt dobre równanie ;)
Uderzanie glowa pomaga, kiwanie sie pomaga, bujanie noga albo stukanie palcami pomaga.

a to chyba rozładowywanie agresji by było?
paradoksy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez agusiaww 03 sty 2010, 18:30
Trudno powiedziec, najlepiej byloby gdybys sie wybral do psychiatry, moze to byc taki Twoj sposb na rozladowanie nerwow, autoagresja, ale do czego to przypiac, to trudno powiedziec. Najlepiej byloby gdybys sie udal po diagnoze do lekarza :) i zobaczyl czy opinie lekarza i psychologa sie pokrywaja.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez nindoten 03 sty 2010, 21:28
tak przypuszczalem ze to autoagresja i uwalnianie nerwow bo ostatnio jak mnie rozpiero w srodku to takie cso pomaga.

Sortuj wg