Dziwna Nerwica

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Dziwna Nerwica

przez Jamestronik 02 sty 2010, 15:52
Denerwuje Mnie to ze lekarz zdiagnozował u Mnie nerwice,
ale ja nie mam takich objawów jak napady lękowe, iałem je tylko na pcozatku gdy zaczynało sie to wszystko
teraz juz 6 tydzien choroby jedynie dobrze sie czulem jak brałem lorafen teraz znów czujęsie jakby cały czas od rana az do wieczore bardzo zmeczony
w nocy spac nie moge gorąco mi, w dzien bole głowy i splatanie umysłowe jakgdyby gorsze widzenie brak koncentracji bole serduszka stolce z kawałkami pokarmu,
piszczy mi w uszach biore rexetin od 2,5 tyg ale on jakby mnie tak zamula i nie zmienia nic na lepsze, nadal wszystko odczuwam, przez cały czas czuje sie zle cały dzien strasznie
a i nie miewam takich ewidentnych ataków. Mam ten stan jakby przez cały czas. Nie moge czytac uczyc sie a pojutrze szkoła i wiem zen ie dam rady.

Pomożcie

Re: Dziwna Nerwica

przez arturk 02 sty 2010, 16:00
Wiedz, że nerwica to nie ataki. Ataki to tzw lęk napadowy, występuję rzadko a nawet wcale, a opisane przez Ciebie symptomy wskazują na nerwicę wegetatywną. To nawet nie lęk wolnopłynący, bo skoro go nie masz tzn ze odbywa to u Ciebie w sposób bardziej somatyczny w formie złego samopoczucia. Skoro lekarz ją stwierdził, to pewnie miał ku temu podstawy. Rodzajów nerwic jest tak wiele, że mógłbym pisać i pisac, ale skoro lekarz postawił diagnoze to co z mojego pisania skoro wiadomo co Ci jest ;)

Re: Dziwna Nerwica

przez Kn24 18 sty 2010, 13:26
no właśnie ja tak mam że rzadko kiedy mam lęki ten etap chyba mam za sobą bardziej objawy somatyczne i to jest chyba jak dla mnie gorsze bo wtedy faktycznie możesz zacząć za dużo rozmyślać na temat tych objawów co masz i zastanawiać się że może to jednak jakaś poważna choroba bo skoro tak daje w kość... czasem mi się wydaje że wolałabym mieć lęki :)
Nie ważne, ile razy się upadnie.
Ważne jest, ile razy się podniesiemy.
:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg