Moj organizm oszalal!!

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Moj organizm oszalal!!

przez hamikal 31 gru 2009, 18:51
mam takie okresy w ktorych jest ok. nawet rok potrafi byc ok i wtedy nigdzie nie biegam po lekarzach ale jak cos sie zaczyna dziac to zaraz lece pierwszy... wiem ze to dziwne ze nie potrafie odroznic tego ale nic za to nie poradze...:(

przez Joaśka 31 gru 2009, 20:44
Kaseina, nie czytałam ulotki od Controloca (tzn. skutków ubocznych, akurat raczej nie czytam tej części ulotek :P ), więc nie wiem, co tam jest napisane, natomiast doświadczenia po jego zażywaniu miałam delikatnie mówiąc bardzo nieciekawe, podobnie jak wiele innych osób. Ale skoro pomógł to się cieszę ;) Ja w każdym razie trzymam się od niego z daleka, bo mi dolegliwości żołądkowo-jelitowe bardzo nasilił :evil:

Hamikal, skoro od dawna masz kłopoty z żołądkiem to do gastrologa warto chodzić. Refluks to nie katar, wiem, bo sama go miałam. Jeśli czujesz taką potrzebę i się w ten sposób uspokoisz to zrób sobie tą gastroskopię, będziesz pewny czy z błoną śluzową żołądka jest wszystko w porządku, czy nie masz nadżerek itp. Ale postaraj się nie panikować i nie przejmować tak bardzo, nie nakręcaj się, pamiętaj, że stres, nerwy szkodzą żołądkowi i w ogóle całemu organizmowi... Nerwicę trzeba leczyć...
Joaśka

przez polakita 01 sty 2010, 18:31
hamikal napisał(a):raczej pojde na gastroskopie zeby lekarz zajrzal w ten zoladek... to wyjdzie tez helicobakcyl jak by co.

miałam kiedyś gastroskopię (jeszcze zanim zachorowałam na nerwy) mój żołądek jest ok, pan wykrył helicobacter, powiedział mi że nie warto leczyć bo 80% społeczeństwa to ma... nawet jak wyleczę to potem łatwo złapać. Swoją drogą, gastroskopia niezbyt przyjemne badanie ale bardzo oni mi ją fajnie zrobili w szpitalu Damiana w Warszawie (na szczęście moja firma płaci abonament).
polakita

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Joaśka 01 sty 2010, 20:53
Ja też miałam. Badanie zdecydowanie nieprzyjemne :? Ale cieszę się, że mimo wszystko ją zrobiłam. Dobry fachowiec mi robił - sprawnie, szybko, za co byłam mu ogroooomnie wdzięczna. Tylko te 6 h bez jedzenia, bo przecież żołądek musiał być pusty (miałam robioną popołudniu) - myślałam, że nie wytrzymam, muszę często jeść :? Co do helicobactera to faktycznie dużo osób go ma. Jeśli ma się refluks to warto sprawdzić za pomocą gastroskopii czy nie ma nadżerek w żołądku i przełyku.
Joaśka

Sortuj wg