Nie wiem co robić...

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Nie wiem bo robić...

przez Donkey 28 gru 2009, 17:13
No wlasnie - jest tyle lekow ze moze trzeba zmienic na inny.
Albo przemecz sie z tymi bolami zoladka i moze po kilku dniach organizm sie przyzwyczai.

przez serek87 29 gru 2009, 09:33
Nie mam zamiaru nic przemęczać-bóle żołądka bywały tak silne,że musiałam się kłaść na łóżko i zwijać w kłębek.Były to napaowe silne skurcze,tego nie dało się wytrzymać!Z reszta leki i tak dawno przestały na mnie działać.Kiedyś pierwsze opakowanie zadziałało a potem to już czułam się normalnie całkiem.Najlepiej pomagają mi konie no ale co mam na zakupy z koniem iść?Była by to lekka przesada...
"Wiem,że nigdy nie będę szczesliwa-mogę być jednak wesoła"-Marilyn Monroe przy okazji swoich 35 urodzin...

przez zalamka87 29 gru 2009, 11:34
to zgłoś sie po inne leki to że jakieś ci nie służyły to nie znaczy że wszystkie, ale przede wszystkim idź do psychologa, to fajnie że konie Ci pomagają ale one Cię niestety nie wyleczą :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez serek87 29 gru 2009, 13:52
odnoszę wrażenie że wyleczyły by gdybym przebywała z nimi na codzien tak jak w wakacje ale niestety mieszkam daleko w szarym miescie i do tego nie mam prcy.nie mam nie dlatego ze nie szukam-bo szukam ale nie moge znalesc.szukam w swoim zawodzie i w innych i nigdzie sie nie nadaje nie wiem dlaczego:(
"Wiem,że nigdy nie będę szczesliwa-mogę być jednak wesoła"-Marilyn Monroe przy okazji swoich 35 urodzin...

przez Donkey 29 gru 2009, 16:03
jua na poczatku brania lekow mialam takie nasilenie lęków, klopoty z zoladkiem i wiele innych ze mysllam ze umrę!
Ale przemęczyłam sie i wiem że było warto!

przez leszek840 01 mar 2010, 14:50
serek87, to samo co to strach przed wyjściem najlepiej toaletę ze sobą jakbym nosił.myślę nad udaniem się do psychiatry,leczyłem się do tej pory na jelito drażliwe ale to nic nie daję jak ma być coś stresującego to już jazda w brzuchu

Sortuj wg