Nerwica Lekowa jest 100% wyleczalna

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Nerwica Lekowa jest 100% wyleczalna

przez sebcio 28 gru 2009, 20:02
magdalenabmw, czasem mam wrażenie ze właśnie to jest Twój problem, kochasz siebie tak bardzo bardzo mocno, ze chyba na inne sprawy i innych ludzi już mało miejsca zostało.
sebcio

przez MARIAN1967 28 gru 2009, 20:02
Jestem osobą która przez OSIEM lat nie miała żadnych objawów nerwicy ,czy ktoś w to wierzy czy nie .Jest to fakt ,którego nie da się zmienić.ZERO objawów, przez osiem lat.Ale tak się złożyło .że dwa lata temu miałem mały powrót.Trochę mi podokuczała i znów jest OK. Angsthasse ,pomaganie innym bywa czasem nieprzyjemne,a zapłatą jest pogarda i ośmieszanie.To dobrze że Ci się udało.Pamiętaj jednak o tym że w nie każdym przypadku można się wyleczyć. Na tym forum przeważają ludzie młodzi ,brak im doświadczenia ,po raz pierwszy spotykają się z tą chorobą a i też bardzo często mylą choroby i problemy z nerwicą .Ja mam 42 lata. Na wiosnę minie 15 lat jak po raz pierwszy pojawiła się u mnie nerwica [ był to ból brzucha,od ponad 10 LAT ten objaw u mnie nie występuje].
О белые розы ,что с ними сделал снег и морозы ... Don't worry ,be happy ...Всё будет хорошо ...it's a beautiful life .......

przez magdalenabmw 28 gru 2009, 20:06
No właśnie, Marian 8 lat nie miał objawów, a jednak nie znaczyło to że jest zdrowy w 100% !

Seba- mam w sercu wystarczająco dużo miejsca dla moich bliskich których kocham, dla reszty ludzi miejsce w moim sercu jest zbędne bo nikogo więcej nie kocham. A że siebie kocham? Wole sie kochać niż nienawidzić, jak spora część forum.
Nie rób za kolejnego psychiatrę-terapeutę, proszę Cie.
magdalenabmw

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez angsthasse 28 gru 2009, 20:08
Lucid:-) moze nie uczciwszym bo taka bylam zawsze. Ale szczerym i lagodniejszym, mniej zlosliwym

Zycie niestety jest okrutne i z czasem poniewasz dzis zycie jest bardzo szybkie zapominamy o tym jacy bylismy zrdadzamy swoje wartosci i je zapominamy zyjemy w zaprzecze3niu doe tego jacy naprawde jeswtesmy ubieramy maski i zyjemy nie swoim zyciem . Nie wiem ile masz lat ale pomysl jakie miales kiedys calkiem za mlodu marzenia ajakie masz dzis. Ta choroba mam muwi zwolnij przyjzyj sie swojemu zyciu ,,,,czy tak naprawde chciales zyc....zatrzymaj sie mozesz to zmienic.,

Czlowiek nie jest z natury zly, to zycie go czasami takim robi

Czlowiek nie jest perfekt ale zycie zmusza go aby pedzil za perfekcja

Sami karzemy sie za swoje bledy wyrzutami sumienia, ale przez to nie jestesmy w stanie z bleduw sie uczyc. Dopiero ja sie wyrzutuw sumienia pozbedziemy wiemy ze jestesmy w stanie z bleduw sie uczyc

Tak dzis jestem lepszym czlo9wiekiem i zawdzieczam to mojej chorobie.
angsthasse

przez sebcio 28 gru 2009, 20:09
magdalenabmw napisał(a):, dla reszty ludzi miejsce w moim sercu jest zbędne bo nikogo więcej nie kocham.

Czyżby to miała być prawda jaka jesteś????
sebcio

przez solipsea 28 gru 2009, 20:14
magdalenabmw napisał(a):No właśnie, Marian 8 lat nie miał objawów, a jednak nie znaczyło to że jest zdrowy w 100% !

Seba- mam w sercu wystarczająco dużo miejsca dla moich bliskich których kocham, dla reszty ludzi miejsce w moim sercu jest zbędne bo nikogo więcej nie kocham. A że siebie kocham? Wole sie kochać niż nienawidzić, jak spora część forum.
Nie rób za kolejnego psychiatrę-terapeutę, proszę Cie.

Tak - bo WSZECHTERAPEUTKA - na forum jest tylko jedna... fragm. bajki "O tej, która wiedziała wszystko i na różowym koniu jeździła"... :mrgreen:
Ostatnio edytowano 28 gru 2009, 20:15 przez solipsea, łącznie edytowano 1 raz
solipsea

przez magdalenabmw 28 gru 2009, 20:15
sebcio napisał(a):
magdalenabmw napisał(a):, dla reszty ludzi miejsce w moim sercu jest zbędne bo nikogo więcej nie kocham.

Tak. Tak jak napisałam w poście poprzednim- kocham tylko siebie i moich bliskich tj chłopaka, siostrę, mamę, tatę, babcię i kota. Nikogo więcej. To żle? Muszę kochać pół Polski aby być dobrym człowiekiem?
magdalenabmw

przez angsthasse 28 gru 2009, 20:15
Dokladnie MARIAN1967 jest to wyleczenie. Bo mimo ze po 10 latach miales nawrut wiedziales jak sie tym zajac aby ponownie byc zdrowym.

To zycie jest szybkie i moze sie zdarzyc ze to czego nas ta choroba nauczyla, gdziesz w pospiechu zapomnimy. Nasza choroba jest jak alarm ktury jak po wyzdrowieni sie wlancza jak znowu robimy to co nam szkodzi.

Nie oczekuje na tym forum zadnej wdziecznosci.

Ten fakt ze sa tu ludzie mlodzi byl jednym z kryterium jak sie tu meldowalam myslac ze moze uda sie ich cierpienie skrucic , im pomudz.

Ciesze sie ze jestes zdrowy i ze nauczyles sie mimi albo wlasnie dzieki powrotowi choroby z tym wylczyc
angsthasse

przez shadow_no 28 gru 2009, 20:18
Przypominam o tym, że kłótnie, docinki i inne niezwiązane z tematem wypowiedzi będą nagradzane upomnieniami/ostrzeżeniami.
Dla niektórych będą to już niestety ostatnie na tym forum.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez angsthasse 28 gru 2009, 20:19
magdalenabmw napisał(a):
sebcio napisał(a):

Tak. Tak jak napisałam w poście poprzednim- kocham tylko siebie i moich bliskich tj chłopaka, siostrę, mamę, tatę, babcię i kota. Nikogo więcej. To żle? Muszę kochać pół Polski aby być dobrym człowiekiem?

Nie musisz kochac pol polski

Ale wiecej serca, wspolczucia, i czlowieczenstwa by ci nie zaszkodzilo. Zrobilo by tylko twoje zycie bogatsze. Czy ci wszyscy co leza w chospiscji i umieraja sa ci calkiem obojetni...nic wspolczucie. Jesli tak to jestes bardzo ubogim czlowiekiem.

A kesli twoich bliskich zabraknie i zostaniesz tylko ty bedziesz dalej siebie tylko kochac????
Ostatnio edytowano 28 gru 2009, 20:20 przez shadow_no, łącznie edytowano 2 razy
Powód: Użytkownik za powyższe wypowiedzi dostał upomnienie.
angsthasse

przez agusiaww 28 gru 2009, 20:23
Angstshee czytaj ze zrozumieniem, Marian nie mial objawow 8 lat i ma ponownie, podobnie jak i ja. Marian ja tez jestem doswiadczona w walce z nerwica, wiem ze objawy moga wracac, i dlatego odchodze sceptycznie do relacji kolezanki, jednak sie ciesze ze byc moze jej sie udalo.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez MARIAN1967 28 gru 2009, 20:26
angsthasse napisał(a):Dokladnie MARIAN1967 jest to wyleczenie. Bo mimo ze po 10 latach miales nawrut wiedziales jak sie tym zajac aby ponownie byc zdrowym.

Było dokładnie jak napisałaś .Tylko miałem inne objawy,i to mi na początku sprawiło mały kłopot. Miałem bóle w klatce piersiowej ,miałem nerwicę przełyku ,miałem ucisk głowy. Obecnie żadnych objawów.
О белые розы ,что с ними сделал снег и морозы ... Don't worry ,be happy ...Всё будет хорошо ...it's a beautiful life .......

przez elektron 28 gru 2009, 20:27
yyy chciałem nawiązać do swojego wcześniejszego postu z magdalenabmw bo mogła by być ciekawa DYSKUSJA, ale widzę że Panie tutaj prowadzą regularną wojnę. Hola Hola, to offtopic. Niech któraś pokaże wyższy poziom intelektualny i zaprzestanie tej jałowej dyskusji. :)
"... każdy problem ma rozwiązanie
Jeśli nie ma rozwiązania to nie ma problemu..."

autor: łona - Fruźki wolą optymistów....

przez MARIAN1967 28 gru 2009, 20:34
agusiaww napisał(a):Angstshee czytaj ze zrozumieniem, Marian nie mial objawow 8 lat i ma ponownie, podobnie jak i ja. Marian ja tez jestem doswiadczona w walce z nerwica, wiem ze objawy moga wracac, i dlatego odchodze sceptycznie do relacji kolezanki, jednak sie ciesze ze byc moze jej sie udalo.

Ja nie podchodzę sceptycznie, tylko z pewnym dystansem ,bez euforii. Nerwica lubi płatać różne figle.

Sortuj wg