Nerwica Lekowa jest 100% wyleczalna

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Nerwica Lekowa jest 100% wyleczalna

przez magdalenabmw 28 gru 2009, 19:29
angsthasse- po co nad sobą pracujesz w kwestii nerwicy, przecież jesteś zdrowa w 100% ?

p.s. Przeżyłam już kilkanaście ataków bez żadnej tabletki, lęk odchodził w ciągu kilku minut i znowu było normalnie. Dla Twojej wiadomości.
magdalenabmw

przez LucidMan 28 gru 2009, 19:31
Osobę zdrową można łatwo rozpoznać po tym jak się wypowiada. Choćby angsthasse nie miała objawów od dwóch dni to i tak jestem przekonany, że jest zdrowa i zrozumiała sens choroby.
Choćby magdalenabmw nie miała ataków z 2 lata, to po tym jak się wypowiada, nigdy nie uwierzyłbym, że jest zdrowa.
Lucid life

przez polakita 28 gru 2009, 19:32
Nasuwa mi się tylko myśl że w Niemczech lepiej leczą nerwicę, bo jakoś na tym forum mało jest osób które nauczyły się radzić sobie z nerwicą tylko poprzez terapię, za to większość po prostu łyka proszki licząc na to że w ten sposób pozbędą się choroby (i nie jest to moja uwaga do nikogo konkretnie, po prostu bardzo dużo o tym czytam na forum).
polakita

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez angsthasse 28 gru 2009, 19:33
magdalenabmw napisał(a):angsthasse- mylisz sie. Benzo przy atakach biorę od listopada, czyli od dwóch miesięcy. Wcześniej - przez półtora roku ponad (!) pokonywałam ataki sama- miałam atak, 10minut i ataku nie było, przez ten czas wziełam benzo dwa razy ! . Dlaczego od listopada biorę benzo w czasie ataku albo jak sie gorzej czuje ? (wziełam jakieś 4 razy w dwa miesiące) bo były święta którymi sie bardzo stresowałam ! Dlatego !

Ja od 11 lat w kazda wigilje jestem sama jak palec...to moja dezyzja aby dzieci byly u ojca i jego rodziny, maja byc szczesliwe to ze ja co wigilje cierpie nie jest isch problemem ale moim...wiec co mialam wziasc znowu Benzos....nie wzielam jestem w stanie ta dezyzje podjac ich nie brac. A to z 4 raz albo 2 raz wiesz ja tez tak muwilam

. Kumasz terapeutko?

Jeszcze nia nie jestem ale od 14 Stycznia zaczynam Studia dzieki mojej chorobie, chce innym pomagac, za 3 lata mozesz do mnie therapeutko muwic, bo bede po studiach
angsthasse

przez magdalenabmw 28 gru 2009, 19:33
Jadę jutro do Niemiec. Na terapię. Tam mają świetnych lekarzy, wystarczy tylko 'wziąć sie w garść'. Dobrze że mam blisko do Hamburga.

angsthasse- skoro nie jesteś terapeutką to czemu mnie w tym temacie zdiagnozowałaś i robiłaś mi terapię?

Lucid- ja nigdy nie powiem że jestem w 100% zdrowa, bo nerwica to bumerang.
magdalenabmw

przez agusiaww 28 gru 2009, 19:36
W ogole na forum jest minimalna ilosc osoba, ktora sie wyleczyla z nerwicy(to chyba bylo w sumie w jednym temacie na forum, jak pamietam z 5-6 osob), dlatego moze tak trudno jest niektorym uwierzyc w wylecznie, czesc ma poza tym zaburzenia laczone a to tez utrudnia leczenie. Poza tym zalezy od zaawansowania nerwicy, atakow itd.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez angsthasse 28 gru 2009, 19:37
magdalenabmw napisał(a):angsthasse- po co nad sobą pracujesz w kwestii nerwicy, przecież jesteś zdrowa w 100% ?

p.s. Przeżyłam już kilkanaście ataków bez żadnej tabletki, lęk odchodził w ciągu kilku minut i znowu było normalnie. Dla Twojej wiadomości.

Jako czlowiek jestem sobie to winna nad soba pracowac z wlasnych bleduw sie uczyc. I bede nad soba do konca zycia pracowac... jestem to sobie winna 41 lat nie mialam ze wzgledu na zycie czasu na siebie i rozwiniecie swojej osobowosci i tyle jeszcze mam mozliwosci. codziennie coraz wiecej o sobie wiem i odkrywam coraz wiecej....

Jak bedziesz na terapie to zrozumiesz co mam na mysli

Pracuje nad soba aby byc lepszym czlowiekiem

[Dodane po edycji:]

magdalenabmw napisał(a):Jadę jutro do Niemiec. Na terapię. Tam mają świetnych lekarzy, wystarczy tylko 'wziąć sie w garść'. Dobrze że mam blisko do Hamburga.

angsthasse- skoro nie jesteś terapeutką to czemu mnie w tym temacie zdiagnozowałaś i robiłaś mi terapię?

Lucid- ja nigdy nie powiem że jestem w 100% zdrowa, bo nerwica to bumerang.

I znowu nic nie zrozumialas terapia jest potrzebna

Ale obojetnie czy w polsce czy w niemczech to ty musisz sama sie z tego wygrzebac na calym swiecie nie ma terapeuty nawet jednego ktury cie wyleczy on cie tylko w twojej pracy wspiera jak szybko i czy wyzdrowiejesz jestes sama odpowiedzialna
angsthasse

przez magdalenabmw 28 gru 2009, 19:44
angsthasse- jak byś poczytała moje posty to może być zauważyła że ja jestem za terapią, i podpisują się pod tym obiema rękoma. Ale za terapią przeprowadzoną przez specjalistę- nie przez kobietę z forum która mnie diagnozuje i próbuje leczyć po przeczytaniu kilku moich postów.
magdalenabmw

przez angsthasse 28 gru 2009, 19:49
magdalenabmw napisał(a):angsthasse- jak byś poczytała moje posty to może być zauważyła że ja jestem za terapią, i podpisują się pod tym obiema rękoma. Ale za terapią przeprowadzoną przez specjalistę- nie przez kobietę z forum która mnie diagnozuje i próbuje leczyć po przeczytaniu kilku moich postów.

I znowu nic nie rozumiesz ...muwic tylko ze sie jest za terapia to nic takiego.. Ale ja zrobic to jest wazne...wiem ze masz przed nia stracha ...nie ma nic bolesniejszego jak terapia..wiem o czym muwie

Dam ci przyklad

to ze akceptujesz swoja fizycznasc nie ma nic wspulnego z uczuciem pewnosci siebie.. to pewnosc siebie ktura ty zyjesz ja zylam 41 lat i dzis wiem ze dopiero teraz jestem pewna siebie ...lubic swoja fizycznosc nie oznacza ze lubisz ta magdalene ktura jest w tobie kturej nikt nie widzi tylko ty

To tylko czesc tego czego sie nauczylam
angsthasse

przez depresyjny86 28 gru 2009, 19:53
Magda -staram sie być mily dla wszystkich ludzi z forum...ale dla Ciebie nie będe.Przekroczyłaś w tym temacie wszelkie limity chamstwa,nienawisci,bezpodstawnie atakowałaś innego użytkownika tylko dlatego,że a)pochodzi z innego kraju,b)popełnia błędy,c)ma inne spojrzenie na nerwice niż Ty.2.Poza tym a)strasznie generalizujesz ogólnie,b)robisz z siebie osobe wazniejsza od wszystkich,lepsza,c)hipokrytka z Ciebie straszna....sorry ale tak to widze.Przeczytałem wszystkie wypowiedzi dotychczasowe w tym temacie,
Ostatnio edytowano 28 gru 2009, 20:00 przez depresyjny86, łącznie edytowano 1 raz
:)

przez magdalenabmw 28 gru 2009, 19:53
Lubię siebie. Całą. Tą w środku, i tą na zewnątrz też. Terapeuta, Ty, wszyscy... możecie mi wmawiać co chcecie. Ja siebie kocham, lubię to mało powiedziane. Nikt i nic tego nie zmieni. Nie zamieniła bym mojej osoby ani mojego życia na żadne inne.

Na terapię sie wybieram - w styczniu. I tam będę rozgrzebywać moje życie, nie tu na forum. Bez różnicy czego tam sie o sobie dowiem- i tak wiem że to nie zmieni tego że siebie kocham, bo to jak siebie postrzegam- na to pracowałam całe dotychczasowe życie. Na to aby siebie kochać, nie lubić.

Mogę być hipokrytką. Najważniejsze że mi to nie przeszkadza !
magdalenabmw

przez angsthasse 28 gru 2009, 19:57
Dokladnie ci to przeszkadza i dlatego na ta a nie inna chorobe zachorowalas. Ja bylam prawie taka jak ty!!!!!!!!!!!!

Muwilam to co ty!!!!

Moze nie az tak na takim poziomie...

I to zobaczyc taka jaka ty jestes w lustrze bylo najbardziej bolesne w terapie..
angsthasse

przez magdalenabmw 28 gru 2009, 20:00
Znowu robisz mi terapię on-line ......................... :?
magdalenabmw

przez LucidMan 28 gru 2009, 20:01
Choroba czyni uczciwyyyym ;)
Lucid life

Sortuj wg