Nerwica Lekowa jest 100% wyleczalna

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Nerwica Lekowa jest 100% wyleczalna

przez rebeltech 03 sty 2010, 18:29
Od dzisiaj motto tego forum:

NIE MOZNA WYZDROWIEC NA 100% !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

i wszyscy będą zadowoleni :)

przez agusiaww 03 sty 2010, 18:35
LucidMan, kazdy chcialby byc zdrowy i miec nadzieje, ale nie nadzieje zludna. Jezeli angsthasse, twierdzi ze jest 100% zdrowa, a bierze lek psychotropowy to sie wyklucza! Czy Ty uwazasz ze biorac lek psychotropowy mozna byc zdrowym :mrgreen: ? Owszem fajnie byloby byc zdrowym i ja nadal wierze sie mi sie uda, szukam nadal rozwiazan ale takie osoby to wyzwalaja tylko we mnie wspolczucie, i to juz sie zaczyna opierac o schizofrenie :o takie gadanie jestem zdrowy a biore lek psychotropowy :D To ja tez jestem zdrowa !!! HUraaaaa!!!!!!! I wszyscy na tym forum sa zdrowi :D hihi doslownie pekam ze smiechu :D
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez angsthasse 03 sty 2010, 18:37
Motto tego forum powinno byc NIE CHCEMY BYC ZDOWI

a tak wogule czy chodz raz napisalam ze nie biore leku zadnych..nie....ale gdybym poszla odrazu na terapie zaoszczedzila bym sobie tego odwyku i od 5 lat byla bym zdrowa, ale nie moglam nie mialam takiej mozliwosci ...moje dzieci byly wazniejsze

A wy robcie co chcecia!!!!!!!!!!!!!!!

[Dodane po edycji:]

agusiaww napisał(a):LucidMan, kazdy chcialby byc zdrowy i miec nadzieje, ale nie nadzieje zludna. Jezeli angsthasse, twierdzi ze jest 100% zdrowa, a bierze lek psychotropowy to sie wyklucza! Czy Ty uwazasz ze biorac lek psychotropowy mozna byc zdrowym :mrgreen: ? Owszem fajnie byloby byc zdrowym i ja nadal wierze sie mi sie uda, szukam nadal rozwiazan ale takie osoby to wyzwalaja tylko we mnie wspolczucie, i to juz sie zaczyna opierac o schizofrenie :o takie gadanie jestem zdrowy a biore lek psychotropowy :D To ja tez jestem zdrowa !!! HUraaaaa!!!!!!! I wszyscy na tym forum sa zdrowi :D hihi doslownie pekam ze smiechu :D

Przeciez od 10 lat centrum twojego zycia jest twoja choroba..jak mozesz ja opuscic..dzieki niej jestets jaka jestes...a gdybys naprawde chciala byc zdrowa to juz od lat bys byla...ale czym ty jestes bez tej choroby ..slabym normalnym czlowiekiem....nie wiem czy ci to starczy...mi tak
angsthasse

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez paradoksy 03 sty 2010, 18:47
temat zostaje zamknięty - panująca tu kłótnia nie prowadzi do niczego dobrego, a do niektórych jak grochem o ścianę.
paradoksy

Sortuj wg