Nerwica lękowa

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Nerwica lękowa

przez Romekzkrakowa 21 mar 2010, 16:39
ja też miałem różne obawy ale teraz jest lepiej, czuje jedynie ograniczenia

przez Romekzkrakowa 26 mar 2010, 17:30
czy mogę sobie wypić jedno piwo?

przez dominika19 26 mar 2010, 22:01
witam;) Choruje na nerwice od listopada... wtedy miałam pierwszy atak kiedy myślałam że umieram. Jestem dosyć wrażliwą osobą więc każde takie doświadczenie przeżywam jakbym umierała...od stycznia biorę seroxat jest lepiej ale leki to nie wszystko. Najbardziej mi pomagają rozmowy więc dlatego tu jestem. Mam 19 lat i wkrótce matura a ja nie potrafię sobie z tym wszystkim poradzić. Lęki już są coraz słabsze ale jednak są, najgorzej jest gdy się uczę i nadchodzi atak. Wiem że wszyscy tutaj macie podobne objawy ale moglibyście mi doradzić jak mogę opanowywać to paskudztwo? Czy to kiedyś minie? Powiem jeszcze że w zeszłym roku właśnie zmarła moja babcia, której śmierć bardzo przeżyłam i z tąd mam lęki przed śmiercią...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Romekzkrakowa 30 mar 2010, 19:37
czy mogę sobie wypić jedno piwo?

przez dominika19 31 mar 2010, 22:39
a bierzesz ssri ? ja biorę i nie wiem czy można ale wydaje mi się że nie jak wiadomo leków nie powinno się łączyć. Ale jak umoczysz usta na pewno nic się nie stanie:P Ja się boje wszystkiego więc nawet cukierka z alkoholem nie tkne;)

przez Romekzkrakowa 01 kwi 2010, 15:24
biorę fevarin

przez dominika19 01 kwi 2010, 21:52
ja nie znam się za bardzo na rodzajach leków bo odkąd biorę czyli od stycznia tego roku biorę cały czas ten sam czy seroxat. Czytałam że niektórzy wypijają lampkę wina czy trochę piwa ale ja bym się bała ryzykować. Tak jak mówię to jest jeden z moich lęków i ja bym nie spróbowała. Najlepiej zapytaj kogoś bardziej zorientowanego;)

przez *Monika* 01 kwi 2010, 23:15
Nie zaleca się w ogóle pic alkoholu podczas stosowania jakichkolwiek leków, tymbardziej, jeśli to są neuroleptyki. Efekt może byc porazający.
Każdy ma wolną wolę. Raczej nie polecam.
Obrazek
Główny Moderator

przez Romekzkrakowa 18 kwi 2010, 12:50
Witam po raz kolejny, chciałbym abyście przeczytali moją dzisiejszą historie i ją skomentowali. Jak można doczytać wyżej biorę liki fevarin od pół roku jest ok, ale czasem zdarza mi się zapomnieć i tak się stało wczoraj. Rano gdy jeszcze leżałem w łóżku moje samopoczucie przypomniało mi że wczoraj o czymś zapomniałem. Ale nic miałem już kilka razy taką sytucję więć "olałem to" zjadłem coś szybko i popędziłem na giełdę. Na giełdzie zauważyłem że coś się ze mną dzieje takie dziwne wrażenie jakbym miał problemy ze wzrokiem, wykonałem obrót o 180 stopni i zacząłem zbliżać się do domu. Od razu razu panika. Po minucie od tego zdarzenia gdy wracałem do domu wzrok popsuł mi się do takiego stopnia że nie mogłem odczytać rejestracji z 2m(wrażenie zezu). Lub machając sobie ręką z boku głowy w ogóle jej nie widziałem. Czułem się bardzo słabo. Wziąłem 2 tabletni uspokajające labofarm i po czasie wszystko wróciło normy. W domu położyłem się, trochę przespałem i na razie jest ok, jedynie pozostał ból głowy. Czy myślicie że ta cała sytuacja może być spowodowana że zapomniałem połknąć tabletki?

przez linka 18 kwi 2010, 12:54
Romekzkrakowa, nie wziąłeś tabletki = atak lękowy................to wszystko co opisujesz jest "normalne" - nie chodzisz na żadną terapie?
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Romekzkrakowa 18 kwi 2010, 14:02
nie

przez linka 18 kwi 2010, 14:17
Rozumiem, że jesteś świadom, że jeśli nie zaczniesz rozwiązywać swoich problemów za pomocą psychoterapii każde odstawienie leku będzie się dla ciebie kończyć w wyżej opisany sposób?
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Romekzkrakowa 18 kwi 2010, 17:12
Ani psycholog ani psychiatra nie wspomniał słowem o psychoterapi

Sortuj wg