świeta ,sylwester leki i alkochol?....

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: świeta ,sylwester leki i alkochol?....

przez magdalenabmw 23 gru 2009, 21:56
London- do modelki mi daleko, po prostu lubię zdjęcia robić i czasem robię jakąś komercję- reklamy itp :smile:

Zapaść- stan ostrej niewydolności krążenia połączony z nagłym spadkiem ciśnienia krwi, objawiający się silnym osłabieniem i uczuciem zamierania, często z utratą przytomności. Przyczyną zapaści może być: wstrząs, uraz, krwotok, niedotlenienie, odwodnienie, infekcja lub przedawkowanie leków i środków odurzających. Zapaść zagraża życiu, dlatego wymaga szybkiej interwencji lekarza.
magdalenabmw

przez zalamka87 23 gru 2009, 21:59
niepicie to żadna tragedia przynajmniej kaca nie będzie ja sama czasempije ale niedużo zabawa to przecież nie zalewanie gęby

[Dodane po edycji:]

chociaż czasem i na to jest ochota :)

przez landon1988 23 gru 2009, 22:07
zalamka87 wlasnie o to "czasem" mi chodzi zze nie moge tego zrobic lub napic sie z rodzinka po kieliszku itd no ale bedziemy zdrowi to i bedziemy mogli bez zadnych zahamowan pic , ciesze sie ze w porownaniu z innymi chorobami to nie jest wielkie nieszczescie nie moc pic

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez magdalenabmw 23 gru 2009, 22:10
London- jak wypijesz kieliszek wina na lekach to na 99% nic Ci sie nie stanie! Mozesz stestować wcześniej, np dzisiaj :smile:
magdalenabmw

przez landon1988 23 gru 2009, 22:16
jedna lampka to malo :P dzis nie mam z kim za bardzo najwyzej sam ze soba lub z moja brzydka choinka:-)

[Dodane po edycji:]

no juz po jednej imprezie tj pasterce w klubie czy jak kto chce dyskotece , i jak zrobilem? nie wzialem rano tabletek to jest 150gm anafranilu jak mi powiedziala lekarka i w barze juz jedno piwko loozem powolutku wypilem ( po co sie spieszyc lepiej sie rozkoszowac smakiem::)) no i duzo tanca nie myslenia o chorobie i super wieczor jak wysaczylem to jedno to drugie tez powolutku tylko juz nie cale a z dziewczyna na pol i wystarczy do zabawy bo nawet troszke szybko czuc ze sie wypilo to pewnie przez leki lub dawne nie picie:-) i dzisiaj znowu jedna imprezka i dalej leki brac i sie leczyc wazne ze czasem mozna to jedno piwko czy dwa sie napic jak normalny czlowiek a nie patrzec z wielkmi oczami na innych i im zazdroscic a upijac sie nie jest przeciez modne :P lepiej byc krolem parkietu:D pozdrawiam Was wszystkich!

Sortuj wg