CZY DA SIE WYJSC Z DEPERSONALIZACJI?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: CZY DA SIE WYJSC Z DEPERSONALIZACJI?

przez magdalenabmw 23 gru 2009, 23:24
O Jezu.. chłopie... A Ty wiesz że większość leków zaczyna działać dopiero po 3 miesiącach? A wiesz że większość z nich na początku wzmaga objawy choroby? Dziwne że lekarz nie przepisał Ci jakiegoś wspomagacza np z grupy benzo, ale mniejsza z tym. Masz depersonalizację dopiero 3 miesiące - to krótko ! Mi przeszła po pół roku!

Słuchaj- jak chcesz z tego wyjść to idz do jednego psychiatry, bierz leki które Ci przepisze i nie przerywaj ich brać!!!!!!!!!!! Na początku będzie może gorzej ale potem będzie coraz lepiej!!! Idz na psychoterapię ! Leki nie leczą przyczyn nerwicy. I nie uciekaj od zycia, znajdz sobie jakieś hobby i zajmuj czymś myśli np grami komputerowymi. Innej drogi nie ma. Przejdzie Ci ale jak będziesz chodził do pięcdziesięciu różnych psychiatrów, będziesz rzucał leki jakie Ci przepisali i dalej siedział i smucił i szukał tylko chorób fizycznych- bo w zajebistą hipochondrię już wpadłeś- to wierz mi, nigdy sie nie wyleczysz. Rozumiesz co napisałam? Skup na moment mózg na tych literkach bo nie piszę ich dla przyjemnosci tylko aby Ci pomóc.
magdalenabmw

Sortuj wg