Krepujacy temat-tylko dla kobiet

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Avatar użytkownika
przez Mooni 06 lis 2007, 15:30
KAYUNIA napisał(a):Ja to czasem mam tak (jakies 10 dni przed okresem)ze wydaje mi sie ze zaraz kogos zabije


mam dokładnie to samo :twisted:
najlepiej mnie z domu nie wypuszczać
Jeżeli nie wolno, a bardzo się chce, to można :D
Avatar użytkownika
Offline
Posty
670
Dołączył(a)
24 sie 2007, 09:13

przez milena 06 lis 2007, 16:51
Ja niestety od jakiegoś czasu nie mam miesiączki i mam z tym trochę problemów. Za to pamiętam jak była, to kilka dni przed lepiej żeby do mnie bez kija nikt nie podchodził. Tak zwany zespół napięcia przed miesiączkowego.
Pozdrawiam!
Offline
Posty
36
Dołączył(a)
26 paź 2007, 15:16

Avatar użytkownika
przez Mooni 06 lis 2007, 17:16
milena napisał(a):Ja niestety od jakiegoś czasu nie mam miesiączki


a bierzesz jakieś leki? Pytam, bo mnie się spóźnia już trochę, a w ciąży nie jestem. Boli brzuch i wogóle wszystkie objawy mam, ale bez tego najwazniejszego :evil:
Jeżeli nie wolno, a bardzo się chce, to można :D
Avatar użytkownika
Offline
Posty
670
Dołączył(a)
24 sie 2007, 09:13

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Andzia 06 lis 2007, 17:49
A wie ktoś, czy dziurawiec może powodować krawienia i plamienia miedzy miesiączkami jak się łyka równocześnie pigułkę antykoncepcyjną?
Biore od ok. 3 tygodni (dziurawca) i tydzień temu się to zaczeło. Już sobie oczywiście zdążyłam wmówic, że mam raka szyjki macicy :cry:
Wybierz zycie!
Wybierz zdrowie!
wybierz szczescie!
Offline
Posty
16
Dołączył(a)
12 sie 2007, 14:26
Lokalizacja
Slubice

przez milena 06 lis 2007, 18:19
Mooni, niestety nie mogę na razie leczyć się w tym kierunku, gdyż hormony wchodzą w interakcję z moimi pozostałymi lekami, ale ty idź do lekarza.

Andzia z tego co wiem dziurawiec powoduje fotowrażliwość i trzeba uważać na promienie UV przy stosowaniu go. Powiedz jaki lek stosujesz może będę w stanie udzielić ci więcej informacji i jak długo go stosujesz?
Offline
Posty
36
Dołączył(a)
26 paź 2007, 15:16

przez MEJ 06 lis 2007, 18:45
Hej, a ja mam pytanie. Czy któraś z Was ma może krwawienia międzymiesiączkowe.U mnie od pewnego czasu (na szczęscie rzadko) pojawiły sie. Nie wiem co to może być.Jestem w 17 dniu cyklu i pojawiło sie lekkie krwawienie. Nie wiem co to może oznaczać. Nie bior ę tabletek antykoncepcyjnych. Pozdrawiam
MEJ
Offline
Posty
77
Dołączył(a)
19 wrz 2006, 16:30
Lokalizacja
Poznań

przez milena 06 lis 2007, 19:06
Mej takie krwawienia mogą być spowodowane stresem, nieprawidłowym trybem życia, lub zaburzeniami ze strony układu płciowego. Radziłabym udać się do lekarza.
Pozdrawiam!
Offline
Posty
36
Dołączył(a)
26 paź 2007, 15:16

przez MEJ 06 lis 2007, 19:34
Hej Mileno :) Jutro wybieram się do ginekologa. Mam nadzieję że to nic poważnego. A propos stresu, to miałam ostatnio ciężkie dni związane z tą chorobliwą zazdością (o której rozmawiałyśmy). Mam nadzieję że wszystko się ułoży :smile: Pozdrowienia!
MEJ
Offline
Posty
77
Dołączył(a)
19 wrz 2006, 16:30
Lokalizacja
Poznań

Avatar użytkownika
przez pyzia1 07 lis 2007, 11:36
Właśnie jestem tuz przed okresem. Czuję się masakrrrrrrrrrrycznie :(

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 11:38 am ]
Mooni, leki moga spowodawać wstrzymanie miesiączki, kiedys mi się to zdarzyło. a może jesteś w ciązy :D ?
Wszelkie przywiązanie jest koniec końców źródłem bólu.Szczęśliwi,którzy obywają się bez niego.Samotny nie opłakuje nikogo,nikt też nie płacze nad nim.Niech ten,kto nie chce cierpieć,kto czuje trwogę przed zgryzotą,uwalnia się od ludzi.
Avatar użytkownika
Offline
Posty
745
Dołączył(a)
15 paź 2007, 10:28

Avatar użytkownika
przez Mooni 07 lis 2007, 12:17
pyzia1 napisał(a):może jesteś w ciązy


nie sądzę :twisted:


[ Dodano: Dzisiaj o godz. 1:29 pm ]
no to nadszedł głowny objaw :evil:
Ostatnio edytowano 07 lis 2007, 16:31 przez Mooni, łącznie edytowano 1 raz
Jeżeli nie wolno, a bardzo się chce, to można :D
Avatar użytkownika
Offline
Posty
670
Dołączył(a)
24 sie 2007, 09:13

przez MEJ 07 lis 2007, 14:38
Hej, byłam dzisiaj u ginekologa
i mam zapalenia przydatków. Przepisał mi antybiotyk i globulki doodbytnicze. Mam nadzieję że będzie ok Pozdrawiam
MEJ
Offline
Posty
77
Dołączył(a)
19 wrz 2006, 16:30
Lokalizacja
Poznań

przez Andzia 07 lis 2007, 18:18
Ja biore Jarsin 300 mg. Jak wspominalam od okolo 3 tygodni.
Wybierz zycie!
Wybierz zdrowie!
wybierz szczescie!
Offline
Posty
16
Dołączył(a)
12 sie 2007, 14:26
Lokalizacja
Slubice

pytanie nietypowe

przez aniek72 15 gru 2007, 11:57
Mam silną nerwicę. Od dwóch lat choruję na grzybicę pochwy, brałam już wszystkie możliwe leki przeciwgrzybicze, robiłam mykogram, też nie pomogło. Nie jem słodyczy. Współżycie jest bardzo bolesne. Cały czas piecze mnie pochwa i odbyt. Czy to może być właśnie związane z nerwicą ,że nie mogę się wyleczyć?
Offline
Posty
2
Dołączył(a)
15 gru 2007, 11:44

przez Pstryk 15 gru 2007, 19:16
aniek72 hm myślę, że to raczej pytanie do lekarzy. Być może tak. Wydaje mi się to całkiem prawdopodobne. A być może to jakaś reakcja organizmu na leki, które stosujesz w walce z nerwica?
Pstryk
Offline

Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

Przeskocz do