Krepujacy temat-tylko dla kobiet

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Magnolia 10 kwi 2006, 14:23
U mnie jest odwrotnie niż u was,cały miesiąc moge czuć się źle,ale kilka dni przed okresem po prostu tak jakby wszystko mijało.Spokój myśli,energia,po prostu czuje sie wtedy jak przed nerwicą.Ale mnie sie wydaje,ze jest to sprawa indywidualna,dużo tu robią hormony,każda kobieta ma też inny organizm i psychike.Pozdrawiam

haj

przez dzasti13 10 kwi 2006, 14:48
Ja moje drogie czuej sie teraz przed i po okresie zle mam takie bole brzucha ze niewyrabiam a przeciw bolowych niemoge brac w wiekszosci , bo jestem alergikiem ,ale wydaje mi sie ze niema nic wspolnego to z nerwica poniewz kazdy organizm inny jest i inaczej bedziemy to przechhodzic, a leki powiekszaja nam sie w czasie okresu , bo jestesmy slabcze i mamy rozne bolesci i automatycznie nasza psychika, powoduje ze lek sie nasila! :cry:
chce pomagac ludziom z nerwica lekowa i wymieniac sie spostrzerzeniami i wlasnymi doswiadczeniami.

przez darunia 10 kwi 2006, 15:30
Jakiś czas temu brałam leki na wyregulowanie okresu bo miałam nie regularne i wtedy cały czas czułam sie gorzej. Po rozmowie z psychiatrą, który zresztą sam spytał czy nie biore jakiś hormonów, stwierdził że te hormony niestety mogą powodować że czuję sie gorzej. Tak wiec teraz nie biore lków i okry mam róznie ale przed okresem i w jego trakcie czuję sie gorzej.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez anita27 10 kwi 2006, 21:03
Mnie na tle nerwowy zatrzymuje sie menstruacja nawet i po trzy miesiace.nie jest to zwiazane z hormonami.
ginekolog mi wytlumaczyl ze to wasnie z powodu stersu i ogolnie zdarza sie brak miesiaczki.Zawsze wiem kiedy mnie dopadnie bo boli mnie brzuch nogi i mam potworne mdlosci.

haj

przez dzasti13 10 kwi 2006, 21:19
JA mdlosci niemam ,ale mam takie bole i skorcze ktore przeszywaja mnie po brzuchu , ze nieraz mysle ze zemdleje ,a hormonow niebiore pod zadna postacia juz 6 lat poniewaz niemoge z powodu watroby, mam zalozana spirale dla osob ktore nie rodzily i musze wam powiedziec bo jestem teraz przed okresem musze pojsc na konterole po , bo to jest nienormalne by mnie tak brzuch bolal, ja czuje sie jak nietomna , zawroty glowy ,,,i ogolnieslaba wszystko kicha, nienawidze tego stanu.MAm zalozona teraz nowa wkladke od grudnia bo tamta mialm na 5 lat a teraz na 3 , bo przeciez niemoge zajsc w ciaze ...przy nerwicy , a po drugie niejestem jeszcze przygotowana na dzidzie!Niewiem czemu mnie tak boli spadam do lekarza!
DLACZEGO MY BIEDNE MUSIMY TAK CIERPIEC RODZIC I WOGLE ;A FACECI T CO ZROBIA I JUZ :( :cry: :cry: :cry:
chce pomagac ludziom z nerwica lekowa i wymieniac sie spostrzerzeniami i wlasnymi doswiadczeniami.

przez roccola 11 kwi 2006, 07:36
Ja mam potworne mdłośći ale nie mam pojęcia skad sie biorą .. :( Na szcescia ja nie czuje sie gorzej przed TYMI dniami i nigdy nie boli mnie brzuch.
...i spojrzała na pęta które ją więziły...
...i poczuła wiatr...zapach ze wschodu..
..była wolna...

przez bibi 11 kwi 2006, 08:37
o matko Roccola!!! ale się rozpisałaś :lol: niezłe eho :lol:
Ja mam inaczej :) 2 dni przed okresem mam dużo energii i mogłabym góry przenosić, dzień przed czuję sie fajnie, ale skolei w 2 dzień okresu boli mnie brzuch i nie mam siły nic robić. z nerwicą nie ma to nic wspólnego .
okres mam 3 dni i tylko ten 2 dzień jest przykry...ale da się żyć

dzasti13 napisał(a):Niewiem czemu mnie tak boli spadam do lekarza!
bardzo ci współczuję. koniecznie odwiedź ginekologa
dobrze jest, dobrze jest, dobrze jest , DOBRZE JEST!
Nikt nie jest bezużyteczny na świecie, jeśli pomaga w trudnościach komukolwiek innemu.

przez roccola 11 kwi 2006, 09:10
no własnie BIBI .. :oops: Miałam problem z wysłaniem poprosze o skorygowanie tego :roll:
..była wolna...

haj

przez dzasti13 11 kwi 2006, 16:02
ROculla to zazdroszcze ci ze cie brzuch nie boli , jak to zrobilas ze sie pomnozylas 4 razy...ahhahahha..mnie juz nagina drugio dzien a okresu ani wiu ani slychu! :lol: :lol: :lol:

przez bibi 13 kwi 2006, 09:29
a ja właśnie sprzatam ,sprzątam itd... mam wiele energii i siły a prawdopodobnie w piątek dostanę i w sobotę padnę.
korzystam z okazji
święta bedą skromne bo w tych dniach nie chce mi się jesć.
dobrze jest, dobrze jest, dobrze jest , DOBRZE JEST!
Nikt nie jest bezużyteczny na świecie, jeśli pomaga w trudnościach komukolwiek innemu.

przez venom 13 kwi 2006, 09:52
wspolczuje wam bardzo kobitki :( dobrze ze jestem facetem ale calym duchem jestem z wami :) trzymajcie sie mocno
"...Żadnych kajdanków czy czegoś w tym rodzaju.
Kiedy nas już spisali na komisariacie, zabraliśmy
Tych gliniarzy na obiad na Mulberry Street...
Następnego dnia znów działaliśmy w najlepsze..."

przez roccola 13 kwi 2006, 10:30
serdeczne dzęki ;)
..była wolna...

przez cicha woda 13 kwi 2006, 10:49
Bibi masz tylko trzy dni okres :shock:
Ale Ci zazdroszczę, też bym chciała należeć do tego nielicznego grona szczęśliwców.
...ogólnie mówiąc "life is brutal"
poza tym wszystko doskonale...

ja

przez dzasti13 13 kwi 2006, 17:11
ale bibi ci dobrze!
Ja kiedys jak bralam tabletki to mialam okres 3 dnie i jak krew z nowa brzuch niebolal , niewiedzialam co tzn, okres. a teraz jak niemoge brac zadnych chormonuw, to od 6 lat niepytajcie tydzien i malo niewyrabiam na zakreciee, a terz po drugiej wkladne ktora musialam zalozyc, to calkiem zwijam sie z bolu i niemam sily juz pare dni przed nagina mnie brzuch!
Ach to okropne!!!!!!!!!!!!! :cry: :cry: :oops:

Sortuj wg