Jakie Badania?? zeby dowiedziec sie ze jest ok.

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Jakie Badania?? zeby dowiedziec sie ze jest ok.

przez Majster 15 gru 2009, 17:18
linka656 napisał(a):Majster, Ja bym się nie bawiła w lekarza i nie stawiała diagnozy...... :roll:
Radzę jednak zrobić badania.........

Ja w lekarza sie nie bawie (mimo, ze zawod i funkcje mam cholernie blisko medycyny) i diagnozy nie stawiam, od tego są psychiatrzy. Mysle ze kazdy na tym forum czytając jakakolwiek radę jest swiadom, ze to nie diagnoza lekarska, tylko luzny wniosek innych forumowiczow. Wykonania badan nie neguje i nie negowalem ;) Pozdrawiam :)
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

przez linka 15 gru 2009, 17:21
Majster, bo to jest tak -po objawach na 99,9% to nerwica - ale jeśli możliwość, że jakaś inna "szybko-uleczalna" choroba to warto wiedzieć :mrgreen:

ps. Kimże Ty z zawodu jesteś? :D
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Majster 15 gru 2009, 17:52
linka656 napisał(a):Majster, bo to jest tak -po objawach na 99,9% to nerwica - ale jeśli możliwość, że jakaś inna "szybko-uleczalna" choroba to warto wiedzieć :mrgreen:

ps. Kimże Ty z zawodu jesteś? :D

Czyli w tej "niby-diagnozie" jestesmy wszyscy zgodni. Mysle, ze to ustala priorytet dzialania, dalszych badan nie negujemy i wedle woli moze badac sobie co tylko chce. Najczesciej badania stanu somatycznego daja przy nerwicy wzorowe wyniki, wiec nie jest to sprawa pierwszoplanowa.

A zawodu nie podam tutaj :P Bo nie :P
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez magdalenabmw 15 gru 2009, 17:56
Majster napisał(a):
A zawodu nie podam tutaj :P Bo nie :P

Pewnie urolog, jak blisko medycyny i sie wstydzi powiedziec :P :lol:
magdalenabmw

przez Majster 15 gru 2009, 18:03
Urolog to juz jest lekarz, gdzie mi tam do urologa :P

przez bunny_wrrr 15 gru 2009, 18:41
przecie majster to majster - na budowie robi :mrgreen:

offtopowcy ;)
you can't get rid of your fears...but you can learn to live with them
Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
ExModerator

przez Majster 15 gru 2009, 18:42
Jooo.. :D

przez celineczka3 15 gru 2009, 18:53
Tak w temacie, ktos tu chyba napisal ze to moze byc NL bo sie pojawia derealizacja, ale takowa moze tez byc wynikiem jakichs stanow padaczkowych, juz nie wspominam ze wiekszosc objawowo jest fizycznych, dlatego nie mozna wszystkiego podpisywac pod nerwice. W kwestji pytania jakie badania zrobic, to tutaj trzeba sie juz lekarza zapytac:)Przyczyn moze byc baardzo wiele:)
celineczka3

przez magdalenabmw 15 gru 2009, 20:20
Tiaa mnie leczyli na padaczkę trzy miesiące zamiast na nerwicę, a przez ten czas choroba mnie dobiła ! Te objawy które kolega wymienił mi na padaczkę nie wyglądają.
Poza tym- ja miałam np Clonazepam na nerwicę, a wiecie że Clonem też padaczkę się leczy? Są pewne wspólne objawy nerwicy z padaczką, ale jednak są w większości inne. Dla mnie tutaj to jest 101% NL.
magdalenabmw

przez whoami 15 gru 2009, 20:30
witam zrobilem dzis Tomografie komputerowa glowy, morfologie, pasożyty, przeswietlenie klatki , ekg i tak jak pisaliscie wszystko idealnie wyszlo . ale ja juz nie daje rady z moim stanem dzisiaj caly zdretwialem , dusze sie i mam strasznie silna depersonalizacje poprostu załamka boje sie ze juz nigdy nie bede zyl jak dawniej:( wiem ze kiedys miewalem chwilowe dpepersonalizacje zawsze w nocy sie wybudzalem i taki chwilowy strach przed samym soba ale teraz mam to 24h na dobe:( nie umiem z tym zyc to trwa juz 3 miesiace czuje ze sie pogarsza, czy jest szansa do powrotu do dawnego ja???

przez magdalenabmw 15 gru 2009, 20:34
Miałam racje.

Chłopie Ty nie trać cennego czasu na te badania tylko idz szybko do psychiatry po leki i na terapię do psychologa bo masz NL typową jak w morde strzelił ! Jak szybko zaczniesz leczenie to masz większe szanse na wyjście z tego gówna.

p.s. To minie, nerwica przychodzi falami -przychodzi, odchodzi, przychodzi .....
magdalenabmw

przez Majster 15 gru 2009, 20:38
Wszyscy mielismy..

whoami napisał(a):boje sie ze juz nigdy nie bede zyl jak dawniej ... czy jest szansa do powrotu do dawnego ja???

Mam byc szczery? Zapomnij... Nawet jesli z tego sie wylizesz (a to calkiem mozliwe) to nie bedziesz juz tym samym czlowiekiem. Ale nie zalamuj sie tym, bo bycie "innym" nie oznacza "gorszym".

przez magdalenabmw 15 gru 2009, 20:41
Majster nie łam go do końca :P

Whoami- no tak, Twoje życie sie zmieni i już nigdy nie będzie takie samo, ale przyzwyczaisz sie do niego i napewno będą momenty że będzie 'normalnie' :smile: A może uda Ci sie wyzdrowieć w miarę szybko albo podleczyć nerwicę i to będzie złe wspomnienie? Dasz radę, my dajemy- a naprawdę przeszliśmhy to samo, przed Tobą nowy etap życia. Witaj w rodzinie !
magdalenabmw

przez whoami 15 gru 2009, 20:51
nie ja to jestem załamany ja nie dam rady tak zyc poprostu nie chce. co mi pomoze psycholog co zmieni gadaniem do mnie ja co dziennie robie sobie terapie sam i nic nie pomaga to jak jego gadanie mi pomoze?? a co do lekow to co lek zmieni w mojej psychice? jak sam sobie nie pomoge to nikt ani nic mi nie pomoze:( normalnie nic tylko sie pochlastac:((

Sortuj wg