Święta - też sie boisz?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Święta - też sie boisz?

przez Powietrzny Kowal 23 wrz 2013, 10:22
Dla mnie święta to już w ogóle kosmos był od dziecka (bo nie rozumiałem za bardzo tych wszystkich "wyjątkowych razdorocznych reguł" - może gdyby były częściej?... :D)
W te święta po raz pierwszy w życiu będę całkowicie sam :D.
Tylko loty dla lotuffff! xD ;) xD :* :DDDD - https://www.youtube.com/watch?v=NUgcygzQAwM

Święta - też sie boisz?

przez Autodestrukcja 23 wrz 2013, 10:42
mam pomysł. na forum na pewno jest mnostwo osob ktore nienawidzą swiat bo spotykają się wtedy z rodziną. to jest wiec najlepszy termin na spotkanie forumowe :)
- mamo, nie moge być z Wami przy stole, muszę iść do moich znajomych z depresją.

cudownie. :)
Autodestrukcja

Święta - też sie boisz?

przez Powietrzny Kowal 23 wrz 2013, 10:43
Hahahahhhahahah.
To się chyba nazywa w przysłowiu "z deszczu pod rynnę..." Obrazek
(w sensie jak dla mnie :D)
Tylko loty dla lotuffff! xD ;) xD :* :DDDD - https://www.youtube.com/watch?v=NUgcygzQAwM

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Święta - też sie boisz?

przez Autodestrukcja 23 wrz 2013, 10:46
Areosmith, ale Ty sie nie liczysz bo masz ten ,,luksus" samotności :P Ja mowie o uciekaniu przed konfrontacja z rodzicielami. Chyba że Ty mas trudnosć w konfrontacjii ze sobą ;P
Autodestrukcja

Święta - też sie boisz?

przez Powietrzny Kowal 23 wrz 2013, 16:32
Racja :D Na tym etapie mojego życia swobodnie już chyba można używać tego słowa "luxus" :D
Jeszcze 8 lat wstecz raczej bym tak nawet nie zaczynał myśleć (nie mówiąc o przekonaniu), ale czas nie stoi i miejscu... :D
Trudności z konfrontacją sam z sobą to mam od relatywnie niedawna na drugi dzień po ostrym piciu (nie wiem któremu sobie przemawiać do rozsądku Obrazek)

btw - AERO... ;) Obrazek

Święta - też sie boisz?

przez Autodestrukcja 23 wrz 2013, 16:41
(ekhm aero ..xD ojtam. załatwie sobie papierek na klawiaturową dysleksję :oops: :P )
Autodestrukcja

Święta - też sie boisz?

przez Powietrzny Kowal 23 wrz 2013, 16:42
Nie musisz - jestem liberalny równo w 100% (a "czepiam" się jedynie dla funu) Obrazek

Święta - też sie boisz?

przez Lusesita Dolores 23 wrz 2013, 16:47
Ja bardzo lubie swieta. Ta atmosfere, zapachy, ojciec wtedy nie pije, razem przy stole, prezenty, lubie
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Święta - też sie boisz?

przez libertynka 23 wrz 2013, 16:48
miałam już okazję być sama w święta, dzień jak co dzień, raz pojechałam do rodziców a raz nie, w tym roku się raczej wybieram, już mi przestało przeszkadzać to wszystko, karpia i tak nie zjem, do kościoła i tak nie pójdę, dziadkowie coraz starsi, w tym roku dziadek był kilka razy w szpitalu, przykro by mi było gdyby umarł a ja bym nie była na ostatnich wspólnych świętach. tak więc traktuję to na luzie, bez nastawiania się na kłótnie z rodzicami. pojadę i wrócę, beznamiętnie, na szczęście na wigilii będzie góra 5-6 osób więc jakoś się przeżyje. a później ciasto i leżenie przed telewizorem. nie mam zbytnio tradycyjnej rodziny. bardziej się przejmuję żeby dróg nie zasypało bo mam pół Polski do przejechania samochodem.
vel veganka
spotkam się we Wrocławiu, kto chętny proszę o pw

Święta - też sie boisz?

przez khaleesi 23 wrz 2013, 18:19
A ja nie lubię świąt. Masakra to dla mnie jest. Czuje się sztucznie. Ze świąt jedyne co pamiętam do obie częsci Kevina i chęć by jak najszybciej skoczyła się ta szopka :roll:
Mistrz Avatara

Święta - też sie boisz?

przez Autodestrukcja 23 wrz 2013, 18:20
http://www.youtube.com/watch?v=zYjSsZ9o1gQ

-- Pn wrz 23, 2013 5:44 pm --

Troche nuuudyy
Autodestrukcja

Święta - też sie boisz?

przez rotten soul 26 wrz 2013, 21:28
Ahma,
...ojciec wtedy nie pije...

To dość niespotykane, bo dla większości (tym bardziej dla wielbicieli suchych kołnierzy) jest to wspaniała okazja to dłuższej najebki w rodzinnym gronie.
rotten soul

Święta - też sie boisz?

przez Lola Rose 26 wrz 2013, 23:25
Ahma napisał(a):Ja bardzo lubie swieta. Ta atmosfere, zapachy, ojciec wtedy nie pije, razem przy stole, prezenty, lubie

Mój ojciec co prawda w ogóle nie pije, ale za to w święta zawsze wyjątkowo mocno mu bije. Raz na przykład spędził popołudnie w Wigilię na darciu mordy i naprawianiu kranu w oborze z którego rzekomo kapało. Efekt był taki, że z kranu naprawdę zaczęło się lać a on darł się jeszcze więcej. Innym razem również darł się całe popołudnie w Wigilię, bo wyłączyli prąd. Wigilię miałyśmy same z mamą o 21:30 gdzieś.
Jestem jaka jestem

Odp: Święta - też sie boisz?

przez paxtone 27 wrz 2013, 01:01
Nie przepadam za świętami, wszystko jest takie sztuczne wtedy. Pomaga się siłę i każdy dla każdego chce być miłym.
Później jednak wszystko wraca do normy.
Ludzie dalej są dla siebie tacy wredni jak byli przed świętami.

Sortuj wg