Święta - też sie boisz?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Święta - też sie boisz?

przez magdalenabmw 21 gru 2009, 19:16
Też zawsze kochałam święta, ale w tym roku coś mi sie porobiło że czuję ogromny lęk przed wyjazdem na Wigilię....

Majster- zazdroszczę. Znacie jakieś sposoby na rozchorowanie się, ale takie pożądne?

[Dodane po edycji:]

p.s Właśnie rozmawiałam z mamą przez telefon- troche mi lżej, udałam ciężką grypę i mama mówi żebym w Wigilię wpadła chociaż po prezenty, że nie muszę na długo przyjeżdżać, chociaż na te 2 godziny. Zawsze to jakieś pocieszenie ;) Mój mózg inaczej odbiera 'dwie godziny' niż 'dwa dni'. Nienawidzę siebie w takich momentach.. a raczej nie siebie- nerwicy.
magdalenabmw

przez Donkey 21 gru 2009, 21:18
magdalenabmw napisał(a):Donkey a co lubi Twój chłopak? Ma jakieś zainteresowania, hobby, ulubiony kolor? Ja mojemu lubemu nic nie kupuje, i tak mamy wspólne pieniądze więc było by to trochę bez sensu ;)
A ja właśnie wróciłam z wyprawy po prezenty- chyba z 5km na pieszo przeszłam :shock: heh

p.s. Nadal na myśl o Wigilii wpadam w panikę, nie wiem jak to będzie.

Nie jestesmy ze soba dlugo..Nie znamy sie jeszcze tak dobrze zebbym mogla trafic w sedno. Ale mysle ze kosmetyki to dobry pomysl ?

przez Majster 21 gru 2009, 21:29
magdalenabmw napisał(a):Znacie jakieś sposoby na rozchorowanie się, ale takie pożądne?

Takich sposobow to znam kilka, ale to raczej dla dzieciakow stroniacych od szkoly niz dla doroslych ludzi. Jak bylem w szkole sredniej wciągnelismy kiedys z kumplem paczke proszku do pieczenia i malo na pogotowiu nie wyladowalismy. Zawsze lepiej powiedziec w czym rzecz, nawet jesli sie nie mowi calej prawdy :)
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez magdalenabmw 21 gru 2009, 21:33
Majster- ojej proszek do pieczenia albo surowe ziemniaki :mrgreen: W sumie mam kaszel i katar, to trochę posymulowałam przez telefon i jest git, pojadę tylko na pare godzin (co i tak jest wyzwaniem!) .. Trzymajcie kciuki za mnie.

Donkey- a jaki masz budżet? Ja jak miałam mały (tzn ok 50zł) to kupiłam mojemu żel Turbo Booster do twarzy i był bardzo zadowolony- teraz sam go kupuje :smile: A jak pachnie! Jezu.... cudo. A jak miałam większy budżet to kupiłam mu bransoletę ze srebra, bo to lubi każdy facet. A, jeszcze kilka razy zdarzyło mi się ubrania mu kupić, też sie cieszył :D Zależy wszystko od budżetu. Jak mały to kup jakiś kosmetyk, jak średni to np perfumy, jak duży to biżuterię, a jak bardzo duży to zegarek :smile:
magdalenabmw

przez Donkey 21 gru 2009, 21:36
mysle ze 100 zl moge przeznaczyc :) Widzialam fajny komplet Vichy kremy dla facetow i chyba sie skusze!

Bransoleta odpada bo szczerze to nie podoba mi sie jak facet nosiu albo bransoletki albo pierscionki!
Nie podba mi sie to!

Zegarem bym kupila , ale nie chce kupowac takiego drogiego prezentu!

przez magdalenabmw 21 gru 2009, 21:43
Noo, na zegarek to chociaż te 1000zł trzeba przeznaczyć żeby badziewia nie kupić... Nie mówię o jakimś Patek'u, ale o takim już niezłym w miare. Zestaw Vichy- wg mnie bardzo fajne, faceci lubią takie rzeczy ale zawsze im żal i wstyd żeby wydać te 50-100zł na krem :mrgreen:

p.s. Ja najdroższy prezent jaki w życiu zrobiłam komuś (ta bransoletka) dałam mu jak sie znaliśmy 3,5 miesiąca :smile: Ale nie żałuję, heh.
magdalenabmw

przez Donkey 21 gru 2009, 21:47
Tez tak mysle - z perfumem ryzyko bo nie wiadomo czy zapach się spodoba:)
postanowione-krem kupuje!

przez magdalenabmw 21 gru 2009, 22:06
Napewno będzie zadowolony :smile: Ciekawe co on Tobie kupi heheh :mrgreen: A wpadki prezentowe zdarzają sie ludziom nawet z długim stażem bycia razem, dlatego nie lubię niespodzianek. Ja np na drugą rocznicę bycia razem dostałam od mojego śliczne kolczyki Svarowskiego (leżały na wystawie a ja powiedziałam- o, jakie ladne!. Wszystko było by git.. gdyby nie to że nie noszę biżuterii :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
magdalenabmw

przez Donkey 21 gru 2009, 22:41
Dlaczego nie nosisz biżuterii?? Ja jak zapomne zalozyc kolczyki to sie zle czuje.
Tylko ja nosze proste rzeczy -nie jakies wiszace, świecące.

przez magdalenabmw 21 gru 2009, 22:43
Ja jedyne co noszę to kolczyk w pępku. Mam troche pięknej biżuterii - wszystko prezenty, ale na codzień nigdzie nie wychodzę do ludzi a po chleb to po co sie stroić ;) Zresztą zapominam o tym, przeszkadza mi biżuteria.. Ale na specjalne okazje noszę -egzaminy, święta, imprezy itp
magdalenabmw

przez scrat 21 gru 2009, 23:03
Jaki jest twój ulubiony zapach?
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Przyjaciel forum

przez magdalenabmw 21 gru 2009, 23:05
A co, chcesz mi kupić choinkę pod choinkę? ;)
magdalenabmw

przez scrat 21 gru 2009, 23:06
Ja nie, ale ten kolczyk w pępku... :P
Przyjaciel forum

przez Donkey 22 gru 2009, 09:28
A może mu właśnie kupie taką choinkę zapachową ? :)
Na pewno mega będzie sie cieszył :)

Sortuj wg