wiecznie pelny pecherz

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

wiecznie pelny pecherz

przez never1337 12 gru 2009, 18:11
od kiedy dreczy mnie nerwica lękowa mam problemy z pecherzem, ciagle mam uczucie,ze jest pelny, potrafie sie odsikac kilka razy na przelomie kilku minut i nadal mi sie chce. najgorzej jest kiedy sie stresuje. w ogole ciagle o tym mysle, to takie bledne kolo, napinam pecherz aby zobaczyc czy mi sie chce i lece do wc i tak w kolko,a to strasznie nie przyjemne uczucie. nie potrafie sobie z tym poradzic, juz nie wiem, czy mam trzymac na sile aby zwiekszyc objetosc czy co robic. zadne ziolka przeciw stresowe mi nie pomagaja. to koszmar!!

Re: wiecznie pelny pecherz

przez Separatysta 12 gru 2009, 19:51
Wygląda to na nerwice, tym bardziej wskazuje na to ciągle towarzyszący Ci stres. Jednak mimo wszystko proponuję zrobić analizę moczu oraz USG nerek i pęcherza, równie dobrze możesz mieć kamienie na nerkach. Mnie ten problem dotknął i nie jest wesoło, a bywały tygodnie gdy miałem podobnie jak Ty. Jeżeli badania nic nie wykażą to pozostaje tylko psychiatra.

przez magdalenabmw 12 gru 2009, 20:50
Dokładnie, zbadaj nerki. Też mam kamienie w nerkach, jeden miał 4mm ale dostałam dietę odpowiednią i sie rozpuściły. Ale ogólnie to wygląda na nerwicowe podłoże, ja jak mam atak lęku to też ciągle sikam...
magdalenabmw

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Donkey 13 gru 2009, 10:19
Ja na poczatku tez tak mialam ;/. Ciagle pelny pecherz, bardzo czesto wstawalam w nocy. Ale po jakims czasie przeszlo. Nawet nie wiem kiedy. Polecam zurawinke do jedzenia :)

przez anonim25 14 gru 2009, 02:35
Pijcie piwo , dobre piwo z butelki,ja pije już 10 lat i mam nerki jak dzwon, fak faktem ze jak pije piwo to sikam jak strażak , ale piwo czyści nerki z syfu, ludzie pijący piwo nie chorują na nerki, piwo zapobiega odkładaniu się kamienia nerkowego , musisz zbadać nerki czy nie masz kamieni, nasz organizm jets taki ze jak kamienice nerkowa nas złapie wtedy on próbuje usuwać ciała obce w tym przypadku np kamienie , ale tez może to być zakodowane w psychice.
Dwulicowe ścierwa żyją i nas niszczą udają naszych przyjaciół i znajomych od siedmiu lat choruje i nie pracuje, wstydzę się tego a jak ktoś mnie się pyta czemu nie pracuje wtedy mowie : " W tym kraju nie ma pracy dla ludzi z moim wykształceniem"

przez Donkey 14 gru 2009, 12:29
Tylko biorąc lekarstwa an nerwice nie można pić piwa ;/

przez narthex 15 gru 2009, 03:09
Tez tak mam, to nie jest objaw choroby nerek tylko typowa reakcja na nerwy - rozluznienie miesni gladkich czy cos w tym stylu.
Ale chore nerki moga tez zaburzyc stezenie elektrolitow we krwi co moze byc przyczyna nerwicy, wiec warto zrobic badania.
Najpierw prawda jest ośmieszana, potem spotyka się z gwałtownym oporem, a na koniec traktowana jest jako oczywistość.
Arthur Schopenhauer

Sortuj wg