Audycja dla nerwicowców

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Audycja dla nerwicowców

przez sadi31 05 gru 2009, 02:48
Hejka
nie wiedziałem gdzie to wpisać wiec wale w miastach, jeśli admin uzna inaczej śmiało może przenieść ten temat.
Otóż moi kochani pragnę Was poinformować iz od poniedziałku rusza internetowe radio którego założycielem jestem... ja ))) :lol:
ekipa nasz właśnie pracuje nad ramówka a ja chciałbym umieścić w niej ( najlepiej by było codzienne) a w najgorszym wypadku cotygodniowe audycja specjalnie dla nas nerwicowców.
W audycji były by porady, wrażenia, opinie, maile od użytkowników forum , goście, specjaliści, jednym słowem wszystko co dla nas jest ważne i się może przydać.
W związku z tym mam pytań kilka.
1- jakie godziny pasowały by Wam na audycje?
2- propozycje tematów oczywiście
3- osoby chętne do wzięcia udziału w rozmowach
4- stała współpraca z forum oczywiście
5- wasze preferencje muzyczne
aha no i ważna sprawa ilu z was byłoby chętnych do odsłuchiwania tej audycji gdyż wiąże sie to z udostępnieniem ilości źródeł ( tak mniej więcej )
Jeśli macie oczywiście jakieś pytania lub propozycje piszcie śmiało.
Jak na razie jest transmisja testowa na serwerze i jakaś tam muzyczka leci ale już od poniedziałku radio rusza a w nim mam nadzieje nasza audycja.
Aha no i jeśli macie pomysł na tytuł audycji - pisać śmiało
Radyjka można słuchać na winampie ( klikając na ten adres) lub na innych odtwarzaczach z możliwością słuchania radia internetowego wpisując ten adres w pole "otwórz adres URL"
http://sc1.24cast.pl:8736/listen
mam nadzieje że nie łamie regulaminu. Wszystkich zapraszam do słuchania i dzielenia się pomysłami i opiniami.

Re: Audycja dla nerwicowców

przez GreenEye 05 gru 2009, 03:16
Godziny raczej wieczorne, co do muzyki to ludzie mają różne gusta. Chętnie posłuchałabym ciekawej audycji związanej z proponowaną tematyką. Pozdrawiam :!:
ExModerator

przez Lili-ana 05 gru 2009, 11:22
tak, godziny wieczorne najlepiej, wtedy większość chyba siedzi w domach.
Lili-ana

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez solipsea 05 gru 2009, 11:24
Sadi31 świetny pomysł! Przyda się taka audycja, specjalnie for us. :D :*

PS: Tematy same się nasuną... A co do muzyki, najlepiej, żeby była różnorodna, bo każdemu podoba się coś innego. Jak dla mnie rock i "czarna muza". ;)
solipsea

przez astalavista 06 gru 2009, 01:32
super pomysł. mi również pasują godziny wieczorne:D

będę sluchać na pewno

przez Joaśka 06 gru 2009, 16:13
Pomysł genialny!!! Jestem jak najbardziej za!!! Bardzo chętnie posłucham takich audycji, w godzinach wieczornych (20.00? 21.00?)
Joaśka

Sortuj wg