Jak można sobie pomóc w nerwicy lękowej???

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Jak można sobie pomóc w nerwicy lękowej???

przez maxyncius 04 gru 2009, 15:52
patrol, wspominalas ze zastanawialas sie i analizowalas co moglo wywolac u Ciebie nerwice, oczywisicie czasami jest jakis konkretny powod (np dlugotrwaly stres, smierc kogos bliskiego, rozwod, doswiadczenia z narkotykami itd) choc czesto go nie ma wiec nie doszukuj sie na sile, pytalas rowniez czy to sie dziedziczy odpowiedz brzmi tak, sklonnosci do tego typu chorob sa dziedziczone, ale oczywiscie niekoniecznie Twoje dzieci tez beda mialy takie problemy wiec nie musisz sie przejmowac, wyglada to podobnie jak w wielu innych dziedziczonych sklonnosciach moga wystapic albo tez nie. Natomiast na pytanie czy nerwica jast calkowicie wyleczalna odpowiedz tez jest twierdzaca i ztego co wiem nawet najgorsze kliniczne przypadki przy odpowiedniej pomocy wychodza z tego, wiec nie martw sie na pewno sie uda a jak szybko to tylko zalezy od Ciebie:)

Re: Jak można sobie pomóc w nerwicy lękowej???

przez patrol 05 gru 2009, 23:23
Witam:)
Wiem że najlepsza by była terapia ale pozamykałam ,,tak myślę,, pare rzeczy w swoim życiu a na terapi boję się że będę musiała do tego wracać i to mnie troszkę nawt dużo przeraża ...... jak wygląda terapia tak troszkę, może byście mi opowiedzieli, proszę :?: :smile:

Sortuj wg