Jak działa na was kofeina..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Jak działa na was kofeina..?

przez colinn211 23 lis 2009, 20:42
Witam

Mam nerwice lękowa i jesli wypiję wiekszą ilość pepsi czuję straszny niepokój wewnatrz.
Wiem ,że kofeina wypłukuję magnez który koi nerwy i zastanawiam sie czy nie zrezygnowac z tego wspaniałego trunku :P
"Zostawmy to i chodźmy na spacer, bo dzisiaj świat wygląda inaczej..."

Re: Jak działa na was kofeina..?

przez zdesperowany1 23 lis 2009, 21:42
ja osobiscie jak jestem na lekach i wypije kawe to sie caly trzese :?
zdesperowany1

przez fobia 23 lis 2009, 21:53
ja jak pilam mocniejsza kawe (czasami nawet rozpuszczalna) to tez czulam niepokoj, czulam sie taka wewnetrznie rozdygotana i dlatego musialam zrezygnowac z kawy mimo ,ze ja uwielbiam. Przeszlam za to na inke- zbozowa i znalazlam taka wzbogacona magnezem. Nawet mi smakuje i ma same zalety - smak kawy, zdrowa i moge pic ja nawet na noc :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez astalavista 24 lis 2009, 01:17
ja Wam radzę, nie pijcie kawy . Ja ostatnio wypłukałam sobie magnez..., miałam uderzenia gorąca, zaburzenia równowagi, zalewało mnie z góry na dól, i ogólnie czułam się jak kupa.

Nie pijcie też kawy i nie bierzcie magnezu jednocześnie , bo fazy są 10 razy gorsze.

Jeśli chodzi o mój przypadek to mogę potwierdzić, że magnez przy nerwicy jest konieczny i daje super rezultaty.

przez Nomis 24 lis 2009, 17:56
Ja sie boje kawy, i tak jestem zabardzo pobudzony, a jak wypije kawe to czuje ze robie sie blady, zalewają mnie poty, trzęsą mi sie ręce i mam zazwyczaj atak ^^ - wiem ze to tylko mój mózg sobie to wkręca, no ale cóż... wole nie pić :)
Nomis

przez Aldik 24 lis 2009, 18:01
Ja też boje się kawy, pije tylko jak się dobrze czuje psychicznie a chce sie pobudzic np do pracy bo mam czy to lenia czy śpiacawy jestem... Całkowitego zmęczenia staram sie unikać :)

przez magdalenabmw 24 lis 2009, 18:16
Zawsze byłam miłośniczką kawy, ale od czasu jak mam nerwicę to raczej kawy unikam, albo tylko słabą z mlekiem i cukrem.
Kawa wypłukuje magnez i przyspiesza akcję serca co dla nas kończy sie niepokojem.
Ale np mój chłopak nerwicy nie ma, a też narzeka że jak wypije kawę to łaskocze go w brzuchu i czuje niepokój wewnątrz.
Więc kawa chyba tak ma ;)
Czasami jest zdrowo wypić kawkę, byle nie za dużo.

I polecam Inkę- pycha :D
magdalenabmw

przez Nomis 24 lis 2009, 20:09
Inkę bardzo chętnie :)
Nomis

przez Lena88 24 lis 2009, 20:14
A ja po kawie, pepsi czy coli od razu muszę lecieć do łazienki. Piję, czasem nawet w dużych ilościach, ale tylko kiedy jestem w domu. Nie mam tak, jak Wy, że coś się dzieje z serduchem czy ogólnie nerwy, ale rewolucje żołądkowe :?
Just listen to the music of the traffic in the city
Linger on the sidewalk where the neon signs are pretty
How can you lose?

http://www.youtube.com/watch?v=JyW1smKgJF8

przez magdalenabmw 24 lis 2009, 23:20
Lena- nie masz wrzodów ? Bo ja mam problemy z żołądkiem i często tak sie objawiają.
magdalenabmw

przez zdesperowany1 28 gru 2009, 13:54
wrzody? w tym wieku?
zdesperowany1

przez magdalenabmw 28 gru 2009, 13:55
No mam aż 20 lat :roll: U mnie to rodzinne, każdy ma. Brałam leki dłuższy czas, teraz jem tylko Ortanol (Ortalion :mrgreen: ) i jest dobrze, ale był czas że wymiotowałam krwią :(
magdalenabmw

przez zdesperowany1 28 gru 2009, 14:00
Co się dzieje z tym światem:) takie młody osoby a już takie problemy .Ja np spotkalem sie z przypadkiem gdzie na oddziale osoba w wieku 23 lat miala zawal serca wiec chyba wszystko mozliwe;P

hah zeby nie bylo to ja mam 21:P
zdesperowany1

przez magdalenabmw 28 gru 2009, 14:07
Mój kolega miał zawał w wieku 19lat. Ale nie za darmo chyba bo dużo ćpał, a to napewno miało wpływ na jego serce. Ostatnio jak robiłam RTG kręgosłupa (mam krzywy) to pani radiolog powiedziała mi że roczniki 1985-1990 to jakieś trefne są, najwięcej 'klientów' ma takich- wcale nie zdziwiła ją moja nerwica lękowa, ponoć jesteśmy słabe roczniki od których za dużo sie wymaga, my chcemy być perfekcyjni i zaczynamy chorować. Co ciekawsze jak leżałam w szpitalu mój lekarz powiedział mi to samo.
magdalenabmw

Sortuj wg