wyjdę z tego bagna!!! przysiegam!!!

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

wyjdę z tego bagna!!! przysiegam!!!

przez astalavista 16 lis 2009, 01:43
postanowiłam ruszyć swoją zgrabną pupcię i zabrać się za siebie.
tak, właśnie w tej chwili! Zaczynam nowe życie.
Mam nadzieję, że zmotywuję również i Wasze dupki;]

Może kilka słów o mnie. Mam na imię Aga. Z nerwicą zmagam się od 2 lat, mam 22.
,, Zmagam się ,, to za dużo powiedziane, bo w gruncie rzeczy nie robiłam nic, oprócz 2 wizyt u neurologa, ciągłym płaczu, narzekaniu i wmawianiu sobie chorób. Koniec!
Wiem, że walka może być długa i męcząca, ale ja się nie poddam. Nie JA!.

DZIEŃ PIERWSZY

czytam sobie te wszystkie Wasze wypowiedzi, moje także i aż żal dupę ściska co ONA z nami robi.Trzeba powiedzieć sobie dość!
Nie dam się za żadne skarby. Życie ma się tylko jedno prawda?
i jak powiedział jeden Pan- ,,i choćby cały świat walił mi się na głowę, to kocham to życie, tak powtarzam sobie,,
Będę dążyć do takiego myślenia do upadłego.
Teraz popijam sobie meliskę, przejrzę jeszcze kilka stron .
Ze strasznym uciskiem w klatce piersiowej, zaburzeniami widzenia i równowagi, z silnym bólem głowy, gardła( przecież to tylko infekcja), z zimnymi stopami i drżeniem całego ciała pójdę sobie spać,a co? ;p
Przecież jutro będzie lepiej prawda?
od rana ruszę dupę i zrobię milion rzeczy! nie da się? Pewnie, że się da!

Re: wyjdę z tego bagna!!! przysiegam!!!

przez magdalenabmw 16 lis 2009, 01:46
Trzymam kciuki ;) Też choruję od 2lat prawie a mam 20lat. I takie podejście jakie Ty masz dziś -takie ja mam całe życie, w czasie trwania nerwicy też. Ale jeszcze mnie nie wyleczyło do końca choć jest dobrze :smile:
magdalenabmw

przez astalavista 16 lis 2009, 01:52
i będzie jeszcze lepiej!!!
nie damy się tej suce :) ( nazywajmy rzeczy po imieniu)
jutro idę do lekarza ( mam liczne infekcje od dawna), zadzwonię do psychologa, pójdę wyrobić sobie dowód( ukradli mi) i zrobię mnóstwo innych rzeczy na które nie miałam czasu przez te 2 lata.
życzę miłej nocki, jutro tu zajrzę :) Dobranoc

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez tet 16 lis 2009, 01:55
dobranoc Kotecki dwa, gratuluje motywacji i powera!
tet

przez magdalenabmw 16 lis 2009, 01:56
Co do infekcji to też idę do lekarza na badania. Poczytaj sobie temat tutaj 'Co dalej robić, nie znam wyjścia z sytuacji' czy jakoś tak -Joaśki. To temat o grzybie Candida. Infekcje są jego objawem a moze on powodowac nerwicę i jej skutki. Poczytaj o tym koniecznie i zrob tez badania.

dobranoc :*
magdalenabmw

przez black horse 16 lis 2009, 10:20
heh, gratuluję:)!Tyle energii, ale uważaj, żeby podczas tego przepływu euforii nie wziąć za dużo na siebie, bo takie "lepsze" dni bywają zdradliwe i później narobisz się w ciągu jednego dnia, a drugiego zrobisz trochę mniej i już będziesz sobie robić wyrzuty, wiec sobie to rozłóż na kilka dni..to tak jak z bieganiem, lepiej biegać trzy razy w tyg.po pół godzinki niż od razu 1,5...
No ale w końcu.."Są w życiu rzeczy, o które warto walczyć do samego końca";):)

przez astalavista 18 lis 2009, 02:56
magdalenabmw dzięki za podpowiedź, czytałam temat Joaśki i troszkę się przestraszyłam;/ Jak tylko będę u lekarza to zapytam gdzie można zrobić badania.

DZIEŃ 3

Dziś dzień był jakiś taki smutny i senny...
Po pracy przespałam się chwilkę,zrobiłam kilka rzeczy w domu, zjadłam magnezik..Próbowałam dodzwonić się do tego psychologa, ale nie odbiera ..

martwię się ,bo cały czas trąbią o tej świńskiej grypie, ale przecież ja się nie dam!

Mój oddech nadal jest astmatyczny, mam zmniejszone płuca, zaburzenia równowagi, szumi mi w uszach, męczy mnie zgaga...ale co tam. jutro będzie lepiej, prawda? :smile:

lece spać, bo muszę wstać o 7h;/
DOBRANOC

przez maiev 18 lis 2009, 09:10
Bardzo mi się spodobał tytuł tego wątku. :smile: Idz zrób konieczne badania...ale sie słuchaj gadania o chorobach, nie czytaj o chorobach - to niepotrzebne. Na szczęście mam to już za sobą. uff I nie jutro będzie lepiej. Lepiej może być natychmiast- po co meczyć sie i czekać do jutra Lepiej zacząć pracować nad tym "lepiej " od razu. Biorę parę głębokich wdechów, kieruję myśli na coś przyjemnego i po chwili zawroty głowy, duszności i inne cholerstwo mam za sobą - i wyłączam się jak mówią o grypach i innych takich . kiedys tak nie było ale wszystko da się zrobic. I wyjdziesz z tego bagna...z takim mocnym postanowieniem jak masz - to chyba nie ma innej opcji. Chaotycznie napisane..ale ja tak mam ;). Pozdrawiam. Ewa :)
"I need a new version of me..."

przez astalavista 19 lis 2009, 12:28
Dziękuje Ewcia:)

DZIEŃ 5

nadal mam problemy z tymi płucami, zaczynam się już martwić...
rzucam palenie!! tak, właśnie dziś!
nie wiem czy dam radę, bo już kilka razy rzucałam papierosy,ale przynajmniej się postaram.
To będzie pierwszy krok do nowego życia:)
U lekarza nie byłam, bo nie miałam kiedy;/ poza tym grypsko panuje i boję się, że mogę się od kogoś zarazić.
Ale będzie dobrze!

Zmykam:) 3majcie się

przez black horse 19 lis 2009, 13:10
Astalavista,a nie myślałaś o prowadzeniu bloga:)??Byloby chyba wygodniej niz na forum:)??
3mam kciuki za rzucenie palenia:)!!

przez Adaś2222 19 lis 2009, 14:51
Trzymam za Ciebie kcuki! Polecam również różne książki NLP, Coaching Osobowości itd. jak chcesz tytuły to napisz mi na pw :) to odpisze

przez astalavista 20 lis 2009, 00:47
black horse piszę na forum, bo jeśli uda zwalczyć mi się to cholerstwo, to będzie motywacja dla innych. Przecież nie musicie tego czytać;)

dzięki za wsparcie:)

przez Adaś2222 20 lis 2009, 02:08
To ja dziękuje, za walkę :)

przez sadi31 20 lis 2009, 02:27
sluchajcie
1- nie uzalac sie nad soba
2- nie rozpamietywac
3- jesli sie zdarza lęki i tzw projekcje myśli - nie walczyc z nimi - pozwolic im płynąc
4- jesli was najdzie czarny scenariusz- niewazne jak straszny - przejdzcie go w myslach
5-mysl po przypływie odpłynie
6-obserwujcie swoje mysli w roznych sytuacjach
7-zakodowac sobie- nerwicowcy nikomu nie robia krzywdy sa to ludzie wrazliwi dobrzy i delikatni
8-pamietajcie macie prawo byc szcześliwi
9-macie prawo sprawiac sobie przyjemnosci - zacznijcie sprawiac sobie drobne przyjemnosci
10-rozmawiajcie badzcie otwarci nie duście w sobie złości i gniewu - mówcie o swoich irytacjach,
pamietajcie jesli dzis dopadla was beznadzieja - zacznijcie czekac na jutro bo jutro może byc lepiej
11- jesli jutro bedzie takie samo lub nawet gorsze- czakajcie na pojutrze nosz kuzwa kiedys bedzie lepszy dzień
12-nie dązcie do bycia idelanym- nie ma idelanych ludzi
13- nie bójcie sie porażek - czlowiek ma prawo sie pomylić, zbłądzić
14-opcja dla wierzacych - nie traktujcie Boga jak czlowieka - nie przypisujcie Bogu cech ludzkich - nieskonczona miłośc nie moze przeciez nienawidzieć )
15-hobby znajdzie sobie hobby
16-leki hmmm z nimi ostrożnie SSRI pomagaja, - nie uzalezniaja , benzodiazepiny- pomagaja -uzalezniaja
17-psycholog i psychiatra nie gryza
18-jesli wam nie pasuje jakis lekarz, macie prawo do zmiany
19-jesli chodzisz do psychiatry to nie oznacza ze jestes wariatem
20-terapia - koniecznie
21-miec kogos kto wie o nerwicy
Powodzenia
mozna tez dopisywac 0))

Sortuj wg