Proszę o pomoc, nie wiem co to za przypadłość

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Proszę o pomoc, nie wiem co to za przypadłość

przez Magdek 14 lis 2009, 14:40
Witam,
Prosze o pomoc, otóż bliska mi osoba ma dziwny problem. Sytuacja przytrafiła się jemu już dwa razy, zawsze jak był na działce po za miastem na tzw. wyjeździe weekendowym. Ostatni raz wczoraj w nocy. Obudził się i chodził po całym domu, wydawało mu się że wszędzie są same mury i tunele, nie wiedział gdzie jest, nie był zdenerwowany raczej zdezorientowany. Nie pamięta jak się obudził i zaczął chodzić po domu i jak z powrotem znalazł się w łóżku i usnął. Rano w domu wszystko poprzewracane, poprzednim razem oddał mocz w kuchni. Co to może być za przypadłość, jak to nazwać. Martwię się, może ktoś miał podobny problem. Jak dzisiaj rozmawiamy to pamięta tylko że nie wiedział gdzie jest i że były same mury i tunele :?

Re: Proszę o pomoc, nie wiem co to za przypadłość

przez celineczka3 14 lis 2009, 17:28
Jezeli Twoj przyjaciel pamieta to co dzialo w nocy kiedy byl w takim stanie, to niestety nie mozna przypisac tego lunatyzmowi, wobec tego przyczyna sa zaburzenia psychiczne lub neurologiczne. Polecam wizyte u nerologa a potem ewentualnie psychiatry i radze tego nie lekcewazyc!!!
celineczka3

Re: Proszę o pomoc, nie wiem co to za przypadłość

przez agusiaww 14 lis 2009, 17:49
Popieram kolezanke wyzej, udac sie czym predzej do lekarza.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg