Boje sie

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Boje sie

przez VasqueS 30 gru 2009, 00:33
witam! jakos mi przeszedl atak teraz sie zaniepokoilem bo cos moja dizewczyna sie poklucila z rodzicami... a nie mogla napisac na gg a teraz nie pisze sms ale na szczescie nie mam ataku nerwicy...mam nadzieje ze mimo tego ze sie poklucila to przyjedzie do mnie bo ma przyjhechac i pojechac w nowy rok :PP
VasqueS

przez Donkey 30 gru 2009, 10:05
Kłótnie zrodzicami? To się chyab każdemu zdarza ;/
Ja przed chwilą też miałam malą scycję :(

Vascues na pewno przyjedzie nie martw sie!
I udanego SYlwestra Wam życzę!

przez VasqueS 30 gru 2009, 11:24
Wlasnie z nia rozmawialem i przyjezdza dzis do mnie bedzie kolo 17 juz nie moge sie doczekac a z rodzicami chyba juz sie pogodzila:P jestem bardzo zadowolony
VasqueS

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Donkey 30 gru 2009, 11:55
No widzisz- niepotrzebnie sie stresowales!

przez VasqueS 01 sty 2010, 20:22
Hej była u mnie dziewczyna i się bardzo dobrze z nią bawiłem nie miałem przy niej jakiegoś mocnego ataku gdy była u mnie a postanowiłem ja odwiezć pociągiem do jej miasta jedzie się 50 min ok. I nagle myśl że będzie zamknięta toaleta na dworcu i że centra handlowe są zamknięte i nie odwiozlem jej do domu wysiadłem 15 min wcześniej i przesiadlem się w pociąg do mnie...gdy jechał pociąg to moje wewnętrzne ja które kocha moja dziewczynę się biło z tym które ma dość ale to kochające wygrało bo nie wylądowałem pod tym pociagiem

[Dodane po edycji:]

Witam dziś rano się czułem dziwnie a teraz mam nastrój depresyjny i się tak nakręciłem myśląc o problemach że popadłem w paranoję i się kiepsko czuje i w dodatku nie powiedziałem tego dziewczynie

Witam... Jestem teraz w momencie kiedy nienawidze wszystkich i dziwne uczucie kochac i nienawidziec swoja dziewczyne zarazem... Ale powoli sie uspokajam mysle za to mi sie zaczelo dziac z powodu tego ze zaczolem akceptowac siebie i doszedlem do wniosku ze nerwica jest najwiekszym darem bo gdyby nie ona dalej bym odbieral swiat tak samo a tak odbieram go inaczej no i najwazniejsze dzieki niej spotkalem moja dziewczyne... Kocham cie A.

Witam jeszcze nie wspomniałem chyba o jednej rzeczy ze czasem gdy patrze na siebie w lustrze to mam wrazenie jak bym widzial kogos innego a osttnio pojawil sie lek ze ja w czasie ataku ktory nienawidzi calego swiata to prawdziwy ja i ze jak wyzrowieje z depresji i nerwicy to bede wszystkich obrazal i bede wredny moze ktos z was tez tak ma??
VasqueS

przez vasques1 05 sty 2010, 16:31
^^?

odpowie mi ktos?

przez Donkey 05 sty 2010, 17:04
Nie martw sie - to uczucie nienawisci przejdzie.
Po prostu teraz leki Cie wykanczaja i nie ma sie co dziwic ze jestes rozdrazniony!

A czy można kochać i nienawidzić jednocześnie.. Można.
Te dwie emocje są sobnie bardzo bliskie !

przez vasques1 05 sty 2010, 17:25
dzieki za odpowiedz tylko zastanawiam sie czy mozna nabrac cech charakteru przez depresje to ze sie troszcze i jestem wrazliwy to ja czy depresja???Nie chce skrzywdzic mojej dziewczyny

przez Donkey 05 sty 2010, 17:59
Mnie na przyklad depresja pozwolila docenic pewne rzeczy.
Docienam milosc, przyjazn.

przez Cean 05 sty 2010, 18:47
vasques1 napisał(a):dzieki za odpowiedz tylko zastanawiam sie czy mozna nabrac cech charakteru przez depresje to ze sie troszcze i jestem wrazliwy to ja czy depresja???Nie chce skrzywdzic mojej dziewczyny

Depresja i twoje skłonności do niej to jesteś właśnie ty sam. Ogólnie przez jakiekolwiek zaburzenia, czy to depresja, nerwica, czy nawet 1-2 miesięczny dołek można nabrać pewnych doświadczeń i doznać zmiany swej osobowości. Także nie wyrzekaj się cech, które zmieniła w tobie depresja. Staraj się je zaakceptować.

przez Feith 05 sty 2010, 19:37
Depresja i twoje skłonności do niej to jesteś właśnie ty sam. Ogólnie przez jakiekolwiek zaburzenia, czy to depresja, nerwica, czy nawet 1-2 miesięczny dołek można nabrać pewnych doświadczeń i doznać zmiany swej osobowości. Także nie wyrzekaj się cech, które zmieniła w tobie depresja. Staraj się je zaakceptować.

Posłuchaj mądrego kolegi... Jako Twoja dziewczyna stwierdzam z całą stanowczością, że nie musisz się bać, że mnie skrzywdzisz. Tutaj, publicznie, oświadczam, że znam Cię i wiem, jaki jesteś. Nie ma w Tobie ani odrobiny zawiści, czy cynizmu, a to już ja bywam bardziej złośliwa! Każda strona Twojej osobowości jest mi bliska... A skoro dzięki depresji stałeś się bardziej wrażliwy, to znaczy, że wszystko ma jakiś sens w życiu;)

Zapomniałabym o najważniejszym - KOCHAM CIĘ...
Feith

przez VasqueS 05 sty 2010, 21:53
A czy po wyzdrowieniu zmienie sie i nie bede juz wrazliwy czuly odpowiedzialny?? Bo nie pamietam jaki bylem przed choroba...
VasqueS

przez vasques1 06 sty 2010, 12:32
Witam! dzis mialem jechac do mojej dziewczyny ale niestety brzuch mnie bolal i mialem atak ze mam byc tyle w jej miescie...Ale nastrój jakos depresyjny nie mam ale zaluje ze nei pojechalem ale mimo wszystko przyjedzie w sobote to sie zobaczymy...

przez Donkey 06 sty 2010, 15:06
A jak daleko od Ciebie mieszka Twoja dziewczyna?

Sortuj wg