Boje sie

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Boje sie

przez VasqueS 13 lis 2009, 18:21
Witam! Mam 16 lat i w tym roku zaczolem chodzic do 1 lo jako ze ta szkola nie jest w moim miescie to to siedzialem tam w intenacie przez 1 miesiac było ok ale pozniej zaczeli mnie wyzywac i chcieli lać więc postanowiłem że rezygnuje z tej szkoly tak miałem w podstawówce i gimnazjum lecze sie u psychiatry 2,5 roku różne stawiał mi diagnozy ostatnia to zaburzenie osobowości boe sie wychodzić z domu dy przechodzę obok grupki osób w moim wieku to mam wrazenie ze mnie zaczepią... Pani doktor chce mnie wysłać do psychiatryka żeby orzekli co mi jest ale ja się boję tam jechać ze beda mnie zaczpiaci lac czy byl ktos w psychiatryku moze mi powie jak tam jest i jak to wszystko wygląda moze ktos ma podobne objawy co ja??
VasqueS

Re: Boje sie

przez LSDisland 13 lis 2009, 18:57
hehe nie jest tak źle, jedni przymuleni po lekach chodzą :D a drudzy skaczą po ścianach bo ich roznosi :D
Wolny od leków?

przez VasqueS 13 lis 2009, 18:59
LSDisland napisał(a):hehe nie jest tak źle, jedni przymuleni po lekach chodzą :D a drudzy skaczą po ścianach bo ich roznosi :D

ALe czy zdazaja sie tam akty przemocyi jesli tak to czy czesto?i czy ludzie sa agresywni?
VasqueS

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez LSDisland 13 lis 2009, 20:17
zdarzają się akty przemocy, za taki akt idziesz na 24h w pasy + zastrzyk z relanium także prześpisz dobę :) hehe
są agresywni, ale nie często się to zdarza jeśli dobry szpital, opieka i leki :D

również mam zaburzenie osobowości, ale to nie powód, żeby wysyłać kogoś na oddział zamknięty :/

są leki, jest psychoterapia, jest wiele dróg wyleczenia, a oddział zamknięty to już ostateczność
Wolny od leków?

przez VasqueS 13 lis 2009, 20:28
dziękuje za info od poniedziałku ide do szpitala bo tak naprawde nie wiedza co mi jest dziekuje za odpowiedz to chyba mnie nie napadna... pewnie to tylko strach tam nie można miec tel wiec nei bede mogl nawet pisac z netA ALE JAK RODZICE PRZYJADA CO TYDZIEN TO SOBIE POOGLADAM ODPOWIEDZI to jest oddzial tylko dla osob do 18 roku zycia
VasqueS

przez LSDisland 13 lis 2009, 22:11
vasques napisał(a):dziękuje za info od poniedziałku ide do szpitala bo tak naprawde nie wiedza co mi jest dziekuje za odpowiedz to chyba mnie nie napadna... pewnie to tylko strach tam nie można miec tel wiec nei bede mogl nawet pisac z netA ALE JAK RODZICE PRZYJADA CO TYDZIEN TO SOBIE POOGLADAM ODPOWIEDZI to jest oddzial tylko dla osob do 18 roku zycia

dajesz sobą koleś manipulować, jakbym się za żadne skarby nie zgodził iść na oddział zamknięty tylko po to, żeby jak to mówisz
"dowiedzieli co Ci jest"

są inne - lepsze i szybsze sposoby na to...

a jeśli lekarka po wywiadzie z Tobą nie wiedziała co Ci jest to chyba minęła się z powołaniem...
Wolny od leków?

przez Lena88 13 lis 2009, 22:22
Szpitalem nie ma co straszyć. To przecież coś najnormalniejszego w świecie. Ja sobie chwalę. Większość moich najlepszych kolegów i koleżanek poznałam właśnie w psychiatrykach. vasques nie bój się, nie zjedzą Cię tam :mrgreen:
Just listen to the music of the traffic in the city
Linger on the sidewalk where the neon signs are pretty
How can you lose?

http://www.youtube.com/watch?v=JyW1smKgJF8

przez VasqueS 13 lis 2009, 22:46
Witam mam nadzieję że mnie nie będą bić... A czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak mniej więcej wygląda tam dzień i wszystko a co do postu wyżej to muszę coś robić ze sobą a czy w szpitalu nie będą się ze mnie śmiali jak się będę źle czuł i chodził przygnębiony ?
VasqueS

przez LSDisland 13 lis 2009, 23:41
vasques napisał(a):a czy w szpitalu nie będą się ze mnie śmiali jak się będę źle czuł i chodził przygnębiony

brak słów po prostu :mrgreen:
Wolny od leków?

przez VasqueS 14 lis 2009, 10:29
A czemu brak słów chce wiedzieć?napewno jak był ktoś w psychiatryku to wie jak takie osoby były traktowane .

[Dodane po edycji:]

Proszę o odpowiedź chodziło czy inni pacjenci się będą śmiać a może ktoś mi opisać jak wygląda tam dzień?
VasqueS

przez LSDisland 14 lis 2009, 14:28
zależy o jaki oddział Ci dokładnie chodzi, jak zwykły oddział psychiatryczny (przechowalnia pacjentów:)) to tak:

1 dzień w tygodniu masz zebranie wszystkich pacjentów z lekarzami i tam możesz wyrazić swoje opinie na temat personelu, lekarzy innych pacjentów...

a dzień wygląda następująco: rano wstajesz, przez godzine masz otwarte prysznice, potem śniadanie (wszyscy jedzą na stołówce),
potem wołają na leki (musisz przy pielęgniarce przyjąć porcję leków), potem wolne, potem obiad, potem leki, wizyty lub spacer, potem kolacja, potem leki, potem godzina otwarte prysznice, potem sen :)

masz do dyspozycji psychologa którzy urzęduje na oddziale w danych godzinach, masz psychorysunek, masz warsztaty zajęciowe...

nie wiem jak we wszystkich szpitalach, ale u mnie w mieście tak jest na oddziale :)
Wolny od leków?

przez VasqueS 14 lis 2009, 14:46
A muszę wychodzić na spacer czy to dla osób chetnych?czyli raczej tam nie ma dokuczania bicia słabszych pacjentów przez tych słabych? Dziękuję za info to jest oddział psychiatri dziecięcej
VasqueS

przez LSDisland 14 lis 2009, 16:49
vasques napisał(a):A muszę wychodzić na spacer czy to dla osób chetnych?czyli raczej tam nie ma dokuczania bicia słabszych pacjentów przez tych słabych? Dziękuję za info to jest oddział psychiatri dziecięcej

a to jak dziecięcej to będą Ci dokuczać :) wiadomo jak to dzieci :)
miałem raz okazję zobaczyć jak wygląda oddział dziecięcy na kopernika to jeden drugiego szarpał, muza grała na full, laski się darły, w ogóle chaos panował :D

wszędzie się wyżywają na słabszych:) w przedszkolu, w szkole, w pracy, w więzieniach to i pewnie w szpitalach też :D
Wolny od leków?

przez VasqueS 14 lis 2009, 17:16
No to się zaczynam poważnie bać ale pojadę tam i jak zaczną mi dokuczać to ucieknę...
VasqueS

Sortuj wg