Strach przed snem.

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Strach przed snem.

przez Shia 12 lis 2009, 19:39
Lena88, moi mają za płytki sen, aby samodzielnie ich przekręcać. Też byłam już blisko przeniesienia się, zwłaszcza latem, gdy co trochę latał mi po pokoju albo komar, albo mucha:/

Re: Strach przed snem.

przez Lena88 12 lis 2009, 19:58
Ja właściwie odkąd sięgam pamięcią miałam jakieś problemy ze snem. Najpierw, jak byłam mała(i to dość długo) bałam się być sama. Kiedy już jakoś zrozumiałam, że takie duże dziecko musi spać samo w swoim pokoju to zaczęły się u mnie naprzemian okresy, kiedy spałam prawie bez przerwy, całą noc i większość czasu po powrocie ze szkoły i dalej takie, kiedy ani w dzień ani w nocy nie mogłam normalnie spać. Od kilku lat jednak zostałam przy tej jednej fazie, właśnie problemów z zasypianiem. Było dobrze, kiedy brałam leki, ale w końcu się od nich uzależniłam i teraz już nie mogę nic takiego jeść, więc muszę sobie radzić sama, a jakoś nie znalazłam jeszcze naturalnej recepty na ten stan.
Just listen to the music of the traffic in the city
Linger on the sidewalk where the neon signs are pretty
How can you lose?

http://www.youtube.com/watch?v=JyW1smKgJF8

Strach przed snem.

przez Piasek 05 lut 2011, 14:15
Witam. A to o czym piszecie ma cos wspolnego z zasypianiem i budzeniem sie co chwilke z uczuciem ,ze serce staje i płuca nie oddychaja? A samo usypianie jest bolesne. Ja tam mam czasami ale glownie po wodce wiec moze lepiej nie pic wcale :?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg