dreszcze

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

dreszcze

przez Angelika 29 paź 2009, 22:22
Hi pisalam juz na tym Forum wczesniej ale wrocilam poniewaz moje objawy nerwicy lekowej znow sie nasilily i daja mi sie we znaki,strasznie sie boje wszystkiego,trzese sie i mam dreszcze,jest mi niedobrze,okropnosc :(
Angelika

Re: dreszcze

przez magdalenabmw 29 paź 2009, 22:27
Hej, ja zawsze przy ataku paniki (nerwicy) mam dreszcze i wymioty. Norma. Wybierz sie do psychiatry moze po jakies leki odrazne, i moze pomysl o terapii.
magdalenabmw

Re: dreszcze

przez Angelika 30 paź 2009, 13:21
Dziekuje za rade wlasnie mam termin na 10 listopada ale to tego czasu musze wytrzymac bez lekow.Jakis rok temu zazywalam Zoloft przez okolo pol roku i byla poprawa ale widac z tego ze te tabletki trzeba po prost chyba cale zycie brac zeby sie wyleczyc to bedzie juz moja 3 sesja z Zoloftem jezeli mi go znowu przepisze ta lekarka.Nienawidze polykac jakichkolwiek lekarstw a tu jeszcze na dodatek tych psychotropow ale chyba sie bez nich nie obejdze poniewaz mam rowniez juzm mysli samobojcze i ogolne zrezygnowanie,nie mam na nic ochoty,nic mnie nie cieszy i mam ataki lekowe bez przerwy boje sie o swoje zycie.Wyczytuje rowniez o chorobach w internecie i doszukuje sie u siebie objawow to juz totalna schiza.
Angelika

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg